GPS lokátor kľúčenka WONLEX - modrá

Kód: 618
Akcia Novinka TOP
1 hodnotenie
145 € –32 %
w blue
145 € –32 % 99 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

GPS lokátor WONLEX vám umožní ľahko zistiť, kde sa nachádzajú vaše deti, prípadne váš automobil či domáci maznáčik. Vďaka malým rozmerom lokátora ho je možné jednoducho zavesiť okolo krku, zavesiť na kľúče, vložiť do batohu, aktovky, či kapsičky. Lokátor zdelí svoju pozíciu behom niekoľkých sekúnd a to kedykoľvek potrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis tovaru GPS lokátor WONLEX

GPS lokátor WONLEX vám umožní ľahko zistiť, kde sa nachádzajú vaše deti, prípadne váš automobil či domáci maznáčik. Vďaka malým rozmerom lokátora ho je možné jednoducho zavesiť okolo krku, zavesiť na kľúče, vložiť do batohu, aktovky, či kapsičky. Lokátor zdelí svoju pozíciu behom niekoľkých sekúnd a to kedykoľvek potrebujete.

Hlavné funkcie GPS lokátora:

 • okamžité zistenie polohy pomocou SMS
 • výdrž až 6 dní v prevádzke (pri použití  módu "spánok")
 • SOS funkcia
 • skrytý odposluch okolia lokátoru
 • obojsmerný interkom
 • rozmery: 49X33X15mm
 • hmotnosť: 37 g

 

Ako GPS lokátor pre deti funguje

GPS lokátor je schopný zisťovať svoju polohu pomocou citlivého GPS modulu. Zistenú polohu vám môže následne zdeliť prostredníctvom SMS správy, či odoslať na server, kde môžete sledovať nielen aktuálnu polohu, ale i kompletnú históriu pohybu.

Aby mohol lokátor komunikovať na diaľku, je do neho nutné vložiť SIM kartu s nabitým kreditom (príp. s aktivovaným dátovým tarifom, ak chcete využívať sledovanie cez webový server či smartphone aplikáciu).

 

Výdrž až 4-6 dní

GPS lokátor je vybavený Li-Ion batériou o kapacite 350mAh, vďaka ktorej vydrží na jedno nabitie až 6 dní. Čím častejšie bude lokátor v pohybe, tým rýchlejšie sa batéria vybije.

   
Citlivý GPS prijímač

Citlivý GPS prijímač

Vďaka citlivému GPS prijímaču je lokátor schopný spoľahlivo určovať polohu s presnosťou na niekoľko metrov. Zároveň je schopný aktualizovať svoju polohu už pár sekúnd po probudení z úsporného režimu.

GPS lokátor pre deti s SOS funkciou

SOS tlačidlo

Ak sa dieťa stratí, alebo sa dostane do problémov, stačí aby stlačilo SOS tlačidlo, čím sa okamžite odošle SOS SMS správa obsahujúca presnú polohu, kde sa práve nachádza.

Možnosť sledovania polohy GPS lokátora pomocou Android / iPhone aplikácie

Sledovanie cez mobilnú aplikáciu

Sledovanie pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu, i históriu pohybu vo zvolenom dátume. Aplikácia je kompatibilná so systémom Android.

Upozornenie na nízky stav batérie

SMS upozornenie pri nízkom stave batérie

O nízkom stave batérie budete včas informovaní prostredníctvom SMS správy.

Vibračný senzor zaisťujúci extrémnu úsporu energie

Nízka spotreba vďaka senzoru otrasov

Ak nezaznamená lokátor pohyb dlhšie než 5 minut, automaticky prejde do úsporného režimu, v ktorom má spotrebu iba 2mA. Akonáhle sa auto dá opäť do pohybu, otrasový senzor zaistí, že sa lokátor opäť prebudí.

Upozornenie pri pohybe

Upozornenie pri pohybe

Táto funkcia vám zaistí, že budete okamžite upozornení, ak sa dá vaše vozidlo do pohybu.

GEO fence

GEO fence

Umožňuje nastaviť povolené alebo naopak zakázané lokality, kde sa lokátor smie / nesmie vyskytovať. Pri vstupe či výstupe z nastavenej zóny obdržíte SMS upozornenie.

GPS lokátor s funkciou odposluchu

Vzdialený odposluch

GPS lokátor je vybavený mikrofónom, vďaka ktorému umožňuje odpočúvať jeho okolie. Stačí z vášho mobilného telefonu zavolať na číslo SIM karty vo vnútri lokátora, a ihneď môžete počúvať. Lokátor samozrejme nijak nevyzváňa a hovor automaticky prijme.

   
Vodotesný GPS lokátor pre deti

Vodotesnosť IP 67

Chránené proti vlnobitiu. Voda mieri 12,5 mm tryskou vo všetkých uhloch pri prietoku 100 litrov za minutu pri tlaku 100 kN/m2 po dobu najmenej 3 minuty zo vzdialenosti 3 metre.

Obsah balenia:

 • GPS lokátor 
 • napájací adaptér
 • prepojovací kábel
 • Manuál v SLOVENSKOM jazyku

 

Výrobok je certifikovaný!

Dodatočné parametre

Kategória: GPS Lokátory
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: