GPS hodinky pre deti Q60 - modré

Kód: 519
Výpredaj %
5 hodnotení
79 € –24 %
GPS Tracker Watch Q60 smart baby watch tracking for Kid Safe SOS Call Anti Lost reminder 2
79 € –24 % 59,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detské hodinky Helmer v sebe spájajú niekoľko praktických a pre rodičov neoceniteľných funkcií -okrem merania času umožňujú lokalizovať pohyb detí a zároveň v prípade potreby fungujú ako telefón.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detské hodinky Helmer v sebe spájajú niekoľko praktických a pre rodičov neoceniteľných funkcií -okrem merania času umožňujú lokalizovať pohyb detí a zároveň v prípade potreby fungujú ako telefón. Prístroj využíva signál GSM/GPRS sietí a GPS satelitov, vďaka čomu umožňuje sledovanie a lokalizáciu vašich detí s určením presnej polohy pomocou GPS. Zariadenie následne odosiela presné súradnice do vami nastavenej mobilnej aplikácie. Presnosť lokalizácie hodiniek je do 5 metrov.

Helmer LK 702

Funkcia fotoprint vám na mape vykreslí trasu pohybu hodiniek za vybraný časový úsek. Veľmi praktická je funkcia Geofence - nastavíte priestor, v ktorom sa hodinky môžu pohybovať a ak sa hodinky dostanú mimo vymedzený priestor, automaticky odošlú správu. Hodinky disponujú senzorom na zadnej strane, ktorý vám odošle varovnú správu v prípade, že sú hodinky z ruky dané dole.

Praktické funkcie

 • Lokalizácia hodiniek s presnosťou 5 m
 • Mapa trasy hodiniek
 • Aplikácia pre Android aj IOS
 • Varovanie odobrania hodiniek
 • Nastavenie priestoru na pohyb
 • Vzdialený odposluch
 • SOS volanie z hodiniek
 • Volanie na hodinky
 • Telefónny zoznam v hodinkách
 • Intercom - nahranie hlasovej správy
 • GSM frekvencie: 850/900/1800/1900
Helmer

Jednoduché ovládanie

Hodinky v sebe majú SIM kartu, zasunutú pod vodoodolnú krytku. Pre ich úplnú funkčnosť sa odporúča použiť SIM kartu s dátovým tarifom. Maximálna spotreba dát je stanovená na 30 MB za mesiac. Hodinky môžete ovládať na diaľku pomocou už spomínanej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná vo verzii pre Android aj IOS. Tiež môžete využiť príkazy cez SMS. Dobíja sa pomocou USB kábla, batéria vydrží v pohotovostnom režime až 100 hodín prevádzky.

Telefonovanie

Na hodinkách môžete nastaviť dve telefónne čísla, na ktoré sa dá pomocou hodiniek rýchlo dovolať. Navyše hodinky dokážu prijať hovor až z 10 prednastavených telefónnych čísel a tiež ponúkajú možnosť vzdialeného odpočúvania zvukov v ich okolí. Hodinky umožňujú tiež nahranie hlasovej správy v dĺžke 15 sekúnd alebo prijímanie SMS. Vďaka hodinkám Helmer budete mať dokonalý prehľad o pohybe vašich detí a ušetríte si tak obavy v dnešnej nie celkom bezpečnej dobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Hodinky a GPS hodinky pre deti
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
Nevypĺňajte toto pole:
K Avatar autora Otázka 14.2.2018 18:40
Majú krokomer?
Odpovedať
P Avatar autora Otázka 14.2.2018 20:50
Dobrý deň. Tieto hodinky žiaľ krokomér nemajú.
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ