Hlavolam - Dúhová lopta

Kód: 1053
Výpredaj %
3 hodnotenia
11,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Edukačná hračka pre deti aj dospelých

HLAVOLAM DÚHOVÁ LOPTA

 

Popis produktu:

Hlavolam „Magická dúhová lopta“ nie je len výbornou edukačnou hračkou pre deti, no je tiež osvedčenou antistresovou relaxačnou pomôckou pre dospelých.

 

Výhody(Úžitok):

U detí rozvíja hra s Magickou dúhovou loptou motoriku rúk, precvičuje mozog a logické myslenie. Hlavolam ich zabaví doma aj pri cestovaní.

U dospelých pôsobí presúvanie jednotlivých loptičiek v hlavolame antistresujúco a uvoľňuje napätie. Ich pravidelné stláčanie zároveň funguje ako prirodzená reflexná masáž akupresúrnych bodov nachádzajúcich sa na koncoch prstov.

Hlavolam využijete aj pri menších deťoch, ktoré môžete pomocou neho učiť rozpoznávať základné farby. Magická dúhová lopta jednoducho prinesie úžitok každému členovi rodiny.

Navyše ju vďaka malej veľkosti a váhe môžete nosiť stále so sebou.

 

Bezpečnosť:

Hlavolam je vyrobený z bezpečného, odolného, pevného a netoxického plastu. Je určený pre deti aj dospelých, pričom odporúčaný vek pre jeho samostatné používanie je 3 roky a viac.

 

Cieľ hry:

Hlavolam Magická dúhová lopta má 12 farebných otvorov, vo vnútri ktorých sa nachádza 11 farebných guličiek. Stlačením guličky dovnútra loptu je možné ju presunúť do iného otvoru. Cieľom hry je umiestniť každú guličku do otvoru rovnakej farby, akú má sama.

 

Postup:

Najprv by ste mali identifikovať otvor bez farby – ten, ktorý ostane po vyriešení prázdny. Ako prvý by ste mali do otvoru presne na opačnej strane ako je prázdny otvor umiestniť guličku zhodujúcej sa farby. Následne by ste mali umiestniť guličky do otvorov ležiacich v okolí. Nakoniec sa snažte zaplniť správnymi guličkami otvory ležiace v blízkosti otvoru bez farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priemer: 6cm

Materiál: plast

Váha: 100g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ