Detské kreslo - Korytnačka

Kód: 894
TOP
4 hodnotenia
49,99 €
Skladom - Odosielame ihneď
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Kreslo pre deti

Vedeli ste, že mozog malých detí bol označený za „najvýkonnejší stroj na učenie vo vesmíre“? Takmer okamžite po príchode na svet  je pripravený učiť sa a prijímať všetky nové podnety. Práve to je dôvod, prečo sú hračky pre deti také farebné a hravé. Nuž a rovnaký by mal byť aj detský nábytok. :)

Ak hľadáte pre svoje deti výnimočný nábytok do detskej izby (ktorý ju premení na rozprávkové kráľovstvo), ste v našom obchode správne. Naše kreslá pre deti v tvare zvieratiek sú nie len veselé a hravé, ale aj farebné a praktické. Ich kúpou deťom neprinesiete iba kreslo, ale aj zvieratko (a to je neoceniteľný  kompromis ak im nechcete kúpiť živé!) :) Farebnosť a tvary kresiel navyše poskytujú detskej mysli veľa podnetov.

894_korytnacka

                                   Do týchto kresiel pre deti sa vaše deti jednoducho zamilujú. Každé zvieratkové kreslo sa môže podľa potreby stať ich kamarátom, v náručí ktorého budú v bezpečí, aj drakom keď sa budú hrať na princov a princezné. Každé je iné a záleží len na vás (a samozrejme na deťoch) výhody ktorého uprednostníte. Zipsovacie zuby hrochov poskytujú úložný priestor pre tajné poklady a zároveň hravou formou rozvíjajú motoriku detských rúk. Dlhý krk žirafy, krídla draka, veľké žabacie oči, sloní chobot či jemnosť medvedíkov zas podporujú detskú kreativitu a fantáziu.

Pretože deti by mali mať to najlepšie, sú naše detské kreslá vyrobené z kvalitného, na dotyk príjemného plyšového materiálu s protišmykovou úpravou na spodnej strane. Táto úprava zabraňuje nechcenému posunutiu a zvyšuje bezpečnosť. Mäkučkú výplň tvorí špeciálny materiál s dutým vláknom. Bežne sa z neho vyrábajú deky, vankúše, spacie vaky a podobne.  Výplň tak zabezpečuje nie len nekrčivosť, ale aj výborné termoizolačné vlastnosti. Deti sa budú v kresle cítiť pohodlne ako v perinke. :)

                          

 

Je samozrejmé, že všetky použité materiály spĺňajú najprísnejšie normy a certifikáty Európskej únie.

  • Farba: zelená
  • Materiál: 100% polyesterový plyš + výplň z dutého vlákna
  • Rozmery: 40 x 50  cm (Š x V)
  • Veľkostná odchýlka: +/- 3 cm
  • Tkanina: Polyester: 100%

 

Certifikát kvality a antialergickej výplne.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

  • Farba: zelená
  • Materiál: 100% polyesterový plyš + výplň z dutého vlákna
  • Rozmery: 40 x 50  cm (Š x V)
  • Veľkostná odchýlka: +/- 3 cm
  • Tkanina: Polyester: 100%

 

Certifikát kvality a antialergickej výplne.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
NB Avatar autora 9.10.2019 12:09
Jsem velice spokojená.Rychlé dodání.
Odpovedať