Drevená pokladnička dinosaurus

Kód: 5153/MOD
Novinka TOP BLACK FRIDAY
1 hodnotenie
69,99 €

Zvoľte variant

Chcete aby šetrenie bolo pre deti zábavou? S touto originálnou pokladničkou v tvare dinosaura si Vaše deti budú užívať každé vhodenie mince. V hornej časti stačí do papuľky dinosaura vhodiť akúkoľvek mincu - od centových až po dvoj eurovú a sledovať ako prejde bludiskom až do bruška dinosaura.

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Táto veľká pokladnička v tvare dinosaura je vyrobená z dreva a je unikátna nielen svojim dizajnom dinosaura ale najmä spôsobom akým sa šetria peniaze.

Mince sa do pokladničky hádžu cez papuľku dinosaura - tie prechádzajú jeho dlhým krkom až sa zastavia v priehľadnom brušku dinosaura. Každé dieťa bude donekonečna baviť pozerať sa, ako peniaze prechádzajú dlhým krkom dinosaura až napokon spadnú do jeho bruška. Takto bude šetrenie pre deti veľmi zaujímavé a zábavné. Budú sa tešiť na každé vreckové či peniažky od babičky, deduška aby ich mohli vhodiť do svojej pokladničky. Navyše budú mať originálnu drevenú dekoráciu vo svojej detskej izbe. Môžu sa pochváliť koľko už majú našetrené, pretože bruško dinosaura je priehľadné.

Cez bludisko alebo hlavolam na peniaze prejdú všetky euromince od malej jedno centovej mince až po najväčšiu dvoj eurovku. Stačí ju vhodiť do papuľky a sledovať ako prechádza vnútrom dinosaurieho krku až napokon spadne do priehľadného bruška dinosaura. Bruško sa dá jednoducho rozobrať - je spojené dlhou skrutkou, ktorá ma na konci imbusový nadstavec. Jednoducho tieto dve časti rozskrutkujete a vyberiete obsah pokladničky. Potom ich znova spojíte - zošróbujete a môžete šetriť znova. Pokladnička pozostáva z dvoch priehľadných plastových pologúľ ktoré tvoria brucho dinosaura kde sa šetria mince.

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Detailné informácie

Farba: Modrá
Približne do 7 - 10 prac. dní | 5153/MOD
Môžeme doručiť do: 14.12.2020
69,99 €
Farba: Ružová
Približne do 7 - 10 prac. dní | 5153/RUZ
Môžeme doručiť do: 14.12.2020
69,99 €
Farba: Purpurová
Približne do 7 - 10 prac. dní | 5153/PUR
Môžeme doručiť do: 14.12.2020
69,99 €
Farba: Tyrkysová
Približne do 7 - 10 prac. dní | 5153/TYR
Môžeme doručiť do: 14.12.2020
69,99 €

Podrobný popis

Materiál: Drevo, plast, kov

Rozmery:

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: