Smart prsteň - veľkosť 10 (62,8mm)

Kód: 270
Akcia
Neohodnotené
69 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

NFC prsten - Inteligentný programovateľný prsteň je nositeľný elektromagnetický modul. Môžete ovládať niektoré mobilné funkcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS PRODUKTU

NFC prsten - Inteligentný programovateľný prsteň je nositeľný elektromagnetický modul. Prsteň je rozdelený na 3 moduly  ID modul, M1 modul a NFC modul.  NFC je inovatívna technológia prostredníctvom ktorej môžete naprogramovať svoj Inteligentný prsteň, ktorý obsahuje NFC modul. Naprogramovať  prsteň môžete svojím mobilným telefónom, ktorý musí obsahovať funkciu NFC. Takto naprogramovaným prsteňom môžete ovládať niektoré mobilné funkcie, napríklad uzamknutie telefónu, ktorý sa po kontakte s prsteňom odomkne.

NFC modul inteligentný prsten

ID modul umožňuje kopírovať ID karty  rôznych druhov ako sú napríklad karty s frekvenciou 125 kHz v pásme EM/HID/TI . M1 modul umožňuje kopírovať IC karty s frekvenciou 13,56 MHz v pásme Mifare M1 S50 a Fudan F08. Po naprogramovaní prsteňa,  ktorý bude fungovať ako NFC, ID a M1 modul môžete napríklad využívať prsteň ako autobusovú cestovnú kartu, metro kartu, odomknúť vchodové dvere do domu, parkovaciu kartu, využívať rôzne mobilné funkcie atď. 

smart prsteň

Prsteň nie je treba nabíjať a neobsahuje žiadnu batériu. Je možné ho pripojiť cez ID alebo IC čítačky kariet. Z vnútornej strany obsahuje prsteň 3 druhy prírodných prvkov: Germánium, Sopečný magnet a FIR energetický kameň, ktoré môžu účinne zlepšiť ľudský výkon.

 

Špecifikácie:

Moduly: ID, M1, NFC
Frekvencie zápisu: 13,56 Mhz, 125 kHz
Dosah: 1,5 cm
Pracovná teplota -50 až 80 °C
IP odolnosť: IP68 vodotesný, prachotesný

Obsah balenia:

1x Inteligentný Smart prsteň

1 x manuál v Anglickom jazyku

Dodatočné parametre

Kategória: Smart prstene
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ