magnetická stavebnica

Kód: 5267
Akcia Novinka TOP
1 hodnotenie
79,90 € –25 %
Screenshot 2021 01 13 US $11 77 31% OFF Magnet Blocks KIDS Magnetic sheet Building Blocks children Puzzle toy DIY Education[...]
79,90 € –25 % 59,90 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Zábavná a bezpečná aktivita podporujúca rozvoj detských zručností. 

4a1fd02a2f2b129c11a51d74fd19c4f7

  • JEDNODUCHÁ & BEZPEČNÁ – Magnetické dlaždice sú vyrobené z vysokokvalitných, netoxických a 100% BPA-BEZPEČNÝCH materiálov, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť vašich detí! Optimálna veľkosť prispôsobená detským rukám, umožní jednoduchú manipuláciu aj tým najmenším! Okrúhle a hladké rohy dlaždíc navyše poskytujú maximálne pohodlie a ochranu pri hre! 

Magnetic mania building blocks kids aged 6+ - Blocks N Crafts

  • NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRE VŠETKY DETI - Úžasná aktivita pre deti aj spoločné hry s rodičmi a starými rodičmi! Zostavujte spoločne nekonečné množstvo pútavých návrhov a sledujte, ako si deti osvoja základy mechaniky, s touto geniálnou sadou až 150 kusov! Verte, že modely, ktoré postavia vaše deti vás príjemne prekvapia a očaria! 

Magnetic Sheet 88pcs of Diversified Czochralski Magnetic Building Blocks  Magnetic Toys for Kids Magnetic Construction Set|Magnetic| - AliExpress

  • ROZVOJ PREDSTAVIVOSTI - Skvelá zábavná hračka pre batoľatá aj predškolákov, ktorá rozvíja zručnosti pri riešení problémov, jemnú motoriku, inšpiruje tvorivosť a rozvoj mozgu. Pomáha deťom budovať ich sebavedomie, učiť sa spolupráci a tímovej práci. Konečne budú môcť jednoducho postaviť to, čo si predstavujú! 

05

  • DOKONALÝ DARČEK NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ - Túto stavebnicu je možno využiť aj v denných detských centrách alebo pri špeciálnej terapii. Páči sa rovnako dievčatám, ako chlapcom a zaujme všetky vekové kategórie! Doprajte vašim ratolestiam najlepšiu magnetickú stavebnicu na trhu, ako darček k narodeninám! 

52PCS Magnetic Designer Toy 3D Bricks Magnetic Building Blocks Educational  Toys ... | Gfycat

  • UČENIE SA HROU - Na rozvoj detskej predstavivosti nie je nikdy priskoro. Deti už v ranom veku vnímajú farby, geometrické tvary vrátane počtu čísel a 3D foriem, magnetickej polarity a architektonického dizajnu.

Garantujeme maximálnu spokojnosť a kopec zábavy!

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ