Vôňa do auta - kávových zŕn

Kód: 2117
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
kav
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…
  • Energizujúca vôňa čerstvo pražených ručne zbieraných kávových zŕn
  •         Osviežuje vzduch a odstraňuje zápach priamo v jeho zdroji
  •         Zabraňuje opätovnému vzniku zápachu v priebehu času
  •         Vonia ako šálka čerstvého namletej praženej kávy
  •        Dá sa použiť v aute, v domácnosti, v kancelárii alebo v inom spoločnom priestore

 

O tomto produkte

Vstať ráno z postele môže byť niekedy ťažké. Niekedy potrebujete správnu motiváciu, ako je šálka jemnej čerstvo namletej praženej kávy, ktorá vás prebudí zo sna. Osviežte Vašu izbu s rovnakou energizujúcou vôňou od Chemical Guys a osviežovačom Rides and Coffee Air Freshener, nebeskou vôňou čerstvo nazbieranej tmavej praženej kávy, ktorá vám dodá energiu na celý deň! Každá kvapka pripomína aromatickú dokonalosť čerstvo nazbieraných kávových zŕn s jasnou strednou chuťou. Každý závan tejto pikantnej vône Vás zavanie na západné svahy pohoria Sierry Madre, kde sa kultivujú tie najjemnejšie chute. Osviežovač Rides and Coffee nie je len výrazná vôňa praženej kávy s podtónmi karamelu a vlašských orechov, je to koncentrovaná motivácia, ktorá vám dáva silu poradiť s aj s tými najťažšími výzvami. Rides and Coffee nielen neutralizuje zápachy, ale podporuje dobrú náladu a dodá Vám energiu na celý deň!Ako vonia?

Využili sme vôňu najvýraznejšie tmavej praženej kávy, aby sme do vášho auta priniesli energiu. Osviežovač a odstraňovač zápachu Rides and Coffee Scent Premium Air Freshener od Chemical Guys vonia rovnako ako čerstvo pražené ručne zbierané kávové bôby z najvyšších hôr Sierry Madre. Rides and Coffee Odor Eliminator je koncentrovaný, dlhotrvajúci prémiový osviežovač vzduchu s prirodzenou enzymatickou elimináciou pachov. Nová formula nielenže prekrýva nepríjemné zápachy; ale ich aj zničí a znižuje výskyt opakujúcich sa nepríjemných pachov v priebehu času. Aromatické vlastnosti Rides and Coffee sú zamerané na odstránenie zápachu  priamo v ich zdroji. Existuje dôvod, prečo vám v predajni parfumov dávajú ovoňať kávové zrná: sú to prírodné čuchové čistiace prostriedky! Prepláchnu vaše čuchové zmysly a zbavia ich akýchkoľvek vôní, ktoré uviazli vo vašom nose. Spoločnosť Chemical Guys využila túto prirodzenú čistiacu schopnosť kávových zŕn a sprístupnila ju pre jednoduché a pohodlné používanie v celom automobile, v domácnostiach a v kancelárii. Odstránenie štipľavého zápachu mokrého psa, starých kobercov, plesňových textílií z automobilov, SUV a kemperov bude odteraz tak jednoduché a to len s pár strekmi. Bude Vám stačiť iba malé množstvo tohto prémiového osviežovača vzduchu, ktorý má dlhotrvajúcu vôňu. Rides and Coffee je plný hlbokej praženej vône s dymovou arómou a tmavým čokoládovým zakončením. Nechajte túto krásnu vôňu osviežovaču vzduchu Rides and Coffee oživiť vaše auto, domov alebo kanceláriu - môžete ho použiť kdekoľvek a kedykoľvek!
Nie je to hocijaký osviežovač vzduchu

Či už cestujete po pobreží, šoférujete na pracovný seminár alebo beriete rodinu na dovolenku, o ktorej ste vždy snívali, je dôležité odstrániť rušivé zápachy. Vôňa Rides and Coffee je odvážna plná aromatická vôňa s čokoládovými podtónmi a je vynikajúcim spoločníkom na cesty, ktorý je ideálny na každú cestu. Uchovávajte fľašu vo svojom aute  a v prípade nečakaného stretnutia ju okamžite použite, aby ste odstránili zvieracie pachy, zápach po jedle a iné. Dajte svojmu vozidlu arómu sviežosti ešte predtým ako vyzdvihnete Vašu priateľku, po konzumácii aromatického jedla, alebo len tak na povzbudenie uprostred dňa. Lacné kávové osviežovače vzduchu majú tendenciu voňať ako prehriatá, jednodňová káva, zatiaľ čo osviežovač vzduchu Rides and Coffee od Chemical Guys pripomína sviežu vôňu ručne zberaných pražených kávových zŕn. Ostatné osviežovače vzduchu môžu byť silné, nechávajú za sebou lepkavé zvyšky a dokážu Vás rozladiť. Iné alternatívy nižšej kvality jednoducho maskujú pachy s výraznými parfumami, ktoré vás len omámia a zanechajú nepríjemný pocit. Rides and Coffee je navrhnutý tak, aby bol jemný, s intenzívnou arómou, ktorá zanecháva osviežujúcu vôňu, ktorá premení vaše zatuchnuté auto, nákladné auto alebo SUV na sviežu, čistú a energizujúcu oázu. Receptúra na báze jemnej vody sa s jediným stlačením rozptyľuje cez jemný sprej, ktorý rozstrekuje príjemnú vôňu na širokú plochu. Jednoducho vo Vašom aute streknite osviežovač raz a nebuďte prekvapení keď po zacítení vône pocítite eskalujúcou radosť, vďaka ktorej sa Vám aj do práce pôjde lepšie! Neutralizujte zatuchnuté pachy s osviežovačom a odstraňovačom zápachu Rides and Coffee od Chemical Guys,  a naplňte Vaše auto energizujúcou arómou čerstvých pražených kávových zŕn. Ale pozor: Krémová a jemná aróma osviežovača Rides and Coffee od Chemical Guys vo Vás môže vyvolať spontánny impulz a túžbu po nevídaných dobrodružstvách!Kto používa osviežovače vzduchu      

Osviežovače a odstraňovače zápachu od Chemical Guys používajú profesionáli, výrobcovia automobilov, výrobcovia OEM, hotely, pohostinnosti, správcovské spoločnosti, majitelia domov, auto detailisti, autosalóny, hospodárske spoločnosti a domácnosti po celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône v zamýšľanom prostredí a prinášajú svojim zákazníkom skutočne sviežu vôňu, ktorá trvá, a to je dôvod, prečo sa obrátia na profesionálne produkty od spoločnosti Chemical Guys.

Ako ho použiť:

Neobmedzené domáce použitie - domáce zvieratá, tašky do telocvične, skrine, priestory na odpadky, kúpeľňa, garáž a ďalšie! Môže sa zriediť podľa požadovaných potrieb, nie je to však potrebné.

1. Výrobok ľahko nastriekajte v požadovanej oblasti.

2. Vychutnajte si túto novú sviežu vôňu.

 

Upozornenie - vyrobené pre profesionálov. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade, že pri použití tohto produktu potrebujete prvú pomoc, pozrite si štítok na produkte a ohľadom ďalšieho postupu ihneď kontaktujte lekára.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ