Vôňa do auta - vôňa čerešní

Kód: 558
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
ceres
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

• Silná vôňa čerstvých zrelých čerešní

• Osviežuje vzduch a ničí zápachy pri ich zdroji 

• Bráni, aby sa časom vyskytli nové zápachy

• Používajte v aute, dome, kancelárii alebo inom zdielanom priestore

• Možno ho riediť, ale prečo by ste to robili? 

Cherry Blast Scent 0,118l vonia rovnako ako čerstvo nazbierané čerešne pripravené na pečenie lahodného koláča. Natlačili sme vôňu týchto ostro voňavých malých guliek do osviežovača vzduchu, ktorý vám určite vytvorí úsmev na tvári. Cherry Blast Scent Premium osviežovač vzduchu a odstraňovač zápachu je koncentrovaný, dlho trvajúci a vysoko kvalitný osviežovač vzduchu s prírodnými enzymatickými vlastnosťami na odstránenie zápachu. Cherry Blast neslúži len na prekrytie pachov so silnou arómou, ale aktívne odstraňuje pachy a znižuje nové zápachy. Cherry Blast ničí pachy priamo pri zdroji, tak že sa nevrátia späť. Používajte šetrne alebo zrieďte podľa potreby. Jemný sprej na vodnej báze sa rozpráši do jemného aerosolu, aby rozšíril svoju lahodnú vôňu v širokej oblasti len jedným strieknutím. Stačí len dva krát strieknuť a zbavíte sa pachu zatuchnutých hranoliek a plesňových zápachov, ktoré sa držia v čalúnení v akomkoľvek aute, kamióne alebo SUV. Odstráňte pachy z varenia, pachy v kúpeľni a pachy z vnútra obytných vozov. Vezmite Fresh Cherry Blast Scent kdekoľvek kde potrebujete lepšiu vôňu, vrátane domácnosti, kancelárií, šatní, obývačiek alebo dokonca butikov a reštaurácii. Vynechajte výlety do krajiny sadov, ušetrite čas pečením koláčov, aby ste si vychutnali vôňu lahodných čerešní: stačí len streknúť dva krát Chemical Guys Fresh Cherry Blast kdekoľvek to potrebujete.

Vôňa plná čerešní

Existuje dôvod, prečo ľudia vždy ukončujú najsladšie potešenie s čerešničkou na torte. K čomu je zmrzlinový pohár, banana split, kokteil bez čerešní? Chemická Guys Fresh Cherry Blast osviežovač vzduchu je ideálnou voľbou pre milovníkov chutných čerešní. Skutočná chuť čerešňovej torty a sladká vôňa čerešne, keď ju odtrhnete priamo zo stromu, vyteká z nich cukrová sladkosť, keď sa zapečú do koláča a višne zmiešané do zmrzliny otupia  horúci letný deň so svojou zamatovou hebkosťou. Neónové červené koktejlové čerešne zamiešané do koktailov ako zábavnú cenu na dne pohára a teplé čerešňové pečivo so sladkými dobrotami. Ako vonia interiér vášho vozidla teraz? Pravdepodobne ako zatuchnuté hranolky a plesnivé koberce. Neznesiete viac staré zápachy a vône: streknite Fresh Cherry Blast osviežovač vzduchu a zbavte sa nepríjemných zápachov vôňou čerstvo nazbieraných čerešní zo sadu.

Prírodný enzymatický odstraňovač zápachu

Vône lacných čerešňových osviežovačov vzduchu skončia ako keby sme voňali lieky proti kašľu alebo zle cukrovinky. Osviežovače vzduchu nízkej kvality zakrývajú pachy s neznesiteľnou arómou z ktorých nás bolí hlava. Lacné a olejové osviežovače zanechávajú lepkavé usadeniny, ktoré zašpinia látku, prilákajú hmyz a podporujú rast baktérií. Chemical Guys Fresh Cherry Blast osviežovač vzduchu a odstraňovač zápachu je vyvinutý zo skutočných výťažkov čerešní a jemných olejov priamo z ovocia. Tieto zlúčeniny aktívne ničia prvky, ktoré spôsobujú zápach a odstraňujú ich priamo tam kde sa vytvárajú. Táto receptúra je jemná a nepoškodí žiadne tkaniny ani nevytvára lepkavý povlak na povrchu. Niekoľko popraškov Cherry Blast je ako keby ste mali niekoľko kusov čerstvých čerešní vo svojom priestore. Ovoňaj Fresh Cherry Blast osviežovač vzduchu, ktorý je obohatený silnou vôňou ovocia a vychutnaj si lahodnú sviežu vôňu, ktorá trvá týždne a nie dni. Jeden sprej je všetko čo potrebujete pre svoje vozidlo. Vychutnaj si lahodnú vôňu domáceho dezertu s Chemical Guys Fresh Cherry Blast osviežovača vzduchu a odstraňovača zápachu. 

Kto používa osviežovače vzduchu

Osviežovače vzduchu a odstraňovače zápachu používajú profesionáli, výrobcovia áut, subdodávatelia originálneho vybavenia, hotely, pohostinstvá, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, automobiloví detailéri, automobiloví predajcovia, upratovacie spoločnosti a upratovači domov na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône vo svojom prostredí preto sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

Použitie:

Neobmedzené používanie v domácnosti 

Priestory domácich miláčikov, šatne, priestory odpadových nádob, kúpeľňa, garáž a viac! Môže sa zriediť podľa požadovaných potrieb, ale nie je nevyhnutné.

• Zľahka nastriekajte produkt na požadovanú oblasť

• Vychutnajte si túto čerstvú novú vôňu

Upozornenie

Vyrobený pre profesionálov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa vyžaduje prvá pomoc pri použití tohto produktu, kvôli ďalším inštrukciám, pozrite nálepku na produkte a okamžite sa kontaktujte s lekárom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ