Vôňa do auta - vôňa detského púdru

Kód: 2111
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
pud
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…
  • Svieža čistá vôňa detského púdru
  • Osviežuje vzduch a ničí zdroj zápachu
  • Zabraňuje vzniku nových pachov objavujúcich sa v priebehu času
  • Vychutnajte si sviežu vôňu bez slzenia oči
  • Vôňa klasického púdrového prášku bez prachu
  • Používajte v akomkoľvek aute, dome či kancelárií
  • Pripravená na okamžité použitie
  • Môže sa riediť, ale prečo by ste to robili?

 

Stay Fresh Baby Powder Scented Premium Air Freshener and Odor Eliminator 0,118l

V minulosti by ste museli obetovať oblečenie a koberce na to, aby ste získali vôňu čerstvého detského púdru ako pri prebaľovaní. Teraz vám stačí len rozprášiť pár strekov Chemical Guys Stay Fresh Baby Powder Scent aby ste si mohli vychutnať osviežujúci púdrový prášok bez toho, aby ste spravili neporiadok! Všetci milujú vôňu novorodencov, ale nie každý sa chce zaoberať všetkým tým plačom a nedostatkom spánku, ktoré prichádzajú s vychovávaním vašich vlastných detí. To je dôvod, prečo Chemical Guys prišiel so Stay Fresh Baby Powder Scent: len dobrá vôňa a žiaden stres! Stay Fresh nie je len zábavný a voňavý osviežovač vzduchu: špecializované enzýmy eliminujúce pach sa zmiešajú so zápachom spôsobujúcim dýchacie problémy a ničí zápach už pri jeho zdroji. Jedno streknutie Stay Fresh dokáže odstrániť nepríjemné zápachy a zabrániť tomu, aby sa vrátili. Streknite Stay Fresh vo vnútri vášho auta, minivanu alebo SUV na odstránenie stuchnutých zápachov, alebo osviežte vzduch v domácnosti či v kancelárii, šatni alebo v pelechu pre domáceho miláčika. Používajte ho všade, kde pachy ostávajú no požadované sú svieže vône. Môžete dokonca vyčistiť zatuchnuté plesne z automobilových klimatizačných systémov, aby ste obnovili sviežu čistú vôňu, a to dokonca aj potom, čo jemný parfum detského púdru vyprchá. Vychovávať dieťa môže v dnešnej dobe stáť veľa peňazí, ale vôňu detského púdru si môžete vychutnať len za niekoľko babiek vďaka Chemical Guys Stay Fresh Baby Powder Scent Air Freshener & Odor Eliminator.

Ako vonia?

Chemical Guys Stay Fresh Baby Powder Scent Air Freshener zachytáva niektoré z najlepších častí výchovy dieťaťa. Ľahké poprášenie detského púdru vždy uzatvára dohodu na konci úspešnej zmeny, keď sa zmení chaos na poriadok a všetko na svete je zrazu správne. Noví rodičia sa rýchlo naučia vychutnať si pár slávnostných chvíľ sviežeho, čistého a suchého dieťaťa predtým, ako to všetko ide do hrnca, pretože medzi chaotickými okamihmi kričania, plaču, zvlhčovania a zvracania sú všetok smiech a úsmevy zabalené do čistých dupačiek a suchej plienky. Chemical Guys Stay Fresh Baby Powder Scent čistí zápach z akéhokoľvek auta, nákladného auta, minivanu, SUV, karavanu, domácnosti, kancelárie alebo iného spoločného priestoru iba s 2 strekmi. Doprajte si na akomkoľvek mieste čerstvú čistú vôňu a vychutnajte si chvíľu kľudu pred búrkou so Stay Fresh Baby Powder Scent. 

Prírodný enzýmový odstraňovač zápachov

Chemical Guys vytvoril Stay Fresh Baby Powder Scent Air Freshener s aktívnym osviežením a aktívnymi eliminátormi a neutralizátormi zápachu, aby rýchlo potlačili nežiaduce vône priamo pri vzniku. Baby Powder Scent uspokojuje zmysly sviežou vôňou čistoty a čerstvého vzduchu. Stay Fresh Baby Powder Air Freshener & Odor Eliminator je obohatený o púdrový prášok, ktorý dodáva sviežu vôňu, ktorá trvá niekoľko týždňov, nie len dní. Jeden postrek je všetko, čo potrebujete pre plnohodnotné vozidlo. Vychutnajte si sviežu a čistú vôňu púdrového prášku, bez toho, aby ste mali nejaký zmätok alebo zodpovednosť, a to vďaka Chemical Guys Stay Fresh Baby Powder Scent Air Freshener & Odor Eliminator.

Kto používa osviežovače vzduchu

Osviežovače vzduchu a odstraňovače zápachu používajú profesionáli, výrobcovia áut, subdodávatelia originálneho vybavenia, hotely, pohostinstvá, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, automobiloví detailéri, automobiloví predajcovia, upratovacie spoločnosti na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône vo svojom prostredí preto sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

Kde ho môžete použiť

Lôžka domácich miláčikov, autá, člny, hotely, reštaurácie, vonkajšie plochy, koberce a čalúnenie a kdekoľvek inde, kde treba čerstvú krehkú vôňu. Možnosti použitia sú nekonečné!

Použitie:

Neobmedzené domáce použitie – priestor pre domáce zvieratá, tašky do telocvične, skrine, priestory na odpadky, kúpeľňa, garáž a ďalšie! Môže sa zriediť podľa potreby, nie je to však potrebné.

 

  • Jemne rozprášte v požadovanej oblasti.
  • Užívajte si túto čerstvú novú vôňu.

 

Upozornenie - Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak potrebujete prvú pomoc pri používaní tohto produktu, pozrite si štítok s produktom pre ďalšie pokyny a ihneď kontaktujte lekára.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ