Vôňa do auta - vôňa hroznovej limonády

Kód: 573
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
hroz
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

  • vôňa hroznovej limonády
  • odstraňuje zápachy a časom redukuje nové zápachy
  • pripravený na použitie, ale možno riediť podľa potreby
  • formulovaný, aby vydržal 5 - krát dlhšie než konvenčné automobilové osviežovače vzduchu; jemná vôňa hrozna trvá týždne

 

My osobne máme radi Purple Stuff, aj keď nie je žiadny iný dôvod. Jednoducho,  pretože fialová je úžasná. Dokonca, keď povieme slovo fialová, tak sa nám chce smiať. Keď povieme fialová, prvá vec ktorá nám príde na rozum je veľká bobuľa hrozna. U Chemical Guys máme radi zábavu, môžete nás nazývať šialencami, ale my mame radi vôňu fialových nápojov nie iba preto, že sa cítime byť ako deti, ale preto, že to je úžasné. To je dôvod, prečo sme vyvinuli Purple Stuff. Vonia, ako lahodná hroznová sóda v teplý slnečný deň. Úžasná vôňa hrozna, keď otvoríš uzáver na chladivej plechovke, lahodná vôňa hrozna osvieži vzduch.

Prírodné enzymatické odstraňovanie zápachu

Vyvinuli sme Purple Stuff Premium Air Freshener s aktívnymi odstraňovačmi a neutralizátormi zápachu, aby rýchlo premohli nežiaduce vône priamo pri zdroji. Purple Stuff Premium Air Freshener & Odor Eliminator poteší zmysly so sviežou, sladkou vôňou hroznovej limonády. Je to perfektná vôňa pre jasný slnečný deň! Vychutnajte si lahodnú vôňu za jasného slnečného dňa s Chemical Guys Purple Stuff Premium osviežovačom.

Kto používa osviežovače vzduchu

Purple Stuff Premium Air Freshener & Odor Eliminator používajú profesionáli, výrobcovia automobilov, dodávatelia originálnych súčiastok, hotely, hostince, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, detailéri automobilov, obchodníci s automobilmi, domové správcovské a upratovacie spoločnosti na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône v jej určenom prostredí, pretože zásobovanie zákazníkov skutočnou novou vôňou, ktorá vydrží, je dôvod prečo sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

POUŽITIE:

Osobné autá, člny, hotely, reštaurácie, exteriér, na koberce a čalúnenie. Používajte na koberce, sedadlá, v kufri, vzduchových výduchoch – kdekoľvek, kde treba novú čistú vôňu.

Neobmedzené používanie v domácnosti – priestory domácich miláčikov, telocvičné vrecia, záchody, priestory odpadových nádob, kúpeľňa, garáž a viac ! Môže sa zriediť podľa požadovanej potreby, avšak nie je nevyhnutné.

  • jemne nastriekajte produkt na požadovanú plochu
  • vychutnajte si túto čerstvú novú vôňu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ