Vôňa do auta - vôňa sladkého ovocia

Kód: 570
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
slad
9,99 € –50 % 4,99 €
Skladom - Odosielame ihneď (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

• Vôňa sladkého ovocia
• Prímes manga a citrónu
• Inšpirovaný talianskym likérom
• Odstraňuje nepríjemné zápachy a bráni ich vzniku
• Užitočný v aute, doma, v kancelárii, v telocvični a kdekoľvek, kde prebýva zápach
• Vodné arómy nefarbia tkaniny, koberce alebo čalúnenie

MangoCello 0,118l osviežovač vzduchu a neutralizátor zápachu s vôňou inšpirovanou autentickým talianskym ovocným likérom. Aróma krehkých citrusov a esencia pomaranča s prenikavou chuťou obnovuje lákavú noc na talianskej riviére s každým strieknutím. Osviežovač vzduchu MangoCello odstraňuje zápachy a nahrádza ich fantastickou esenciou manga a citrónov. Luxusná aróma plní vzduch s presladlou vôňou zrelých máng, kombinovanou s ostrými tónmi osviežujúceho citrusu. Elegantnú vôňu inšpirovalo ovocie a likér. Odstraňuje zápach pre príjemný zážitok z jazdy. Jedinečný neutralizátor zápachu ľahko odstraňuje nechcený zápach z domácich miláčikov, potravín a dymu. Ohromne funguje v autách, kamiónoch, rekreačných vozidlách a v dome, kancelárii, internátnej izbe alebo v šatni. Ľahko osviežuje nákladné priestory, telocvičné ruksaky a skladovacie skrinky. Vychutnajte si čerstvú vôňu mangovo-citrusového likéru pomocou MangoCello Premium Air Freshener & Odor Eliminator. Bella Italia!

 

Voní citrusovo
Klasické osviežovače vzduchu voňajú ako lacné chemikálie a spália vaše nozdry. Čo je horšie, zdajú sa, že miznú a strácajú všetok účinok za menej než jeden deň! Spoločnosť Chemical Guys vyrába každú vôňu osviežovača vzduchu a odstraňovača zápachu pomocou prírodných prímesí, rafinovaných esenciálnych olejov a emulzifikátorov. Výsledkom je sladká vôňa citrusových tónov a sladkého manga. Jedno strieknutie MangoCello naplní vzduch príjemnými citrusovými vôňami, pričom odstráni rôzne pretrvávajúce zápachy domácich miláčikov alebo potravín. Špeciálne enzýmy aktívne vyhľadávajú a ničia zápach spôsobujúce choroby a skutočne pomáhajú tomu, aby sa nevytvorili budúce zápachy. Vyčistite vzduch vo svojom priestore sladkými vôňami citrusového ovocia pomocou MangoCello Premium Air Freshener & Odor Eliminator.

 

Voní sladko
Mangocello nápoj, sa podáva s tučnými a bohatými dezertmi. Predstavte si spárenie lahodného koláča v tečúcej teplej tmavej čokoláde s jemným a horkým citrónovo-mangovým likérom. Vezmite si kúsok ručne urobenej čokoládovej tyčky, potom usrknite z prvotriedneho kokteilu naplneného rafinovaným talianskym likérom. My v spoločnosti Chemical Guys máme radi zábavu a pokúšame sa o nové a exotické príchute, pocity a vône tak, že sme zachytili a znovu vytvorili sladkú citrusovú arómu MangoCello. Vychutnajte si jemnejšie veci života a užite si sladkej arómy Mango Cello Premium Air Freshener & Odor Eliminator.

 

Osviežte svoj klimatizačný systém
Vypláchnite hnusný zápach, zatuchnuté pachy a podivné výpary z klimatizačných systémov pomocou prírodných enzymatických odstraňovacích schopností zápachov osviežovača vzduchu MangoCello.

 

Kto používa osviežovače vzduchu
Osviežovač vzduchu a odstraňovač zápachu s vôňou Mango Cello používajú profesionáli, výrobcovia áut, subdodávatelia originálneho vybavenia, hotely, pohostinstvá, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, automobiloví detailéri, automobiloví predajcovia, upratovacie spoločnosti a upratovači domov na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône vo svojom prostredí a preto sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

Kde všade sa dá používať
Autá, člny, hotely, reštaurácie, vonkajšie prostredie, na kobercoch a čalúnení a iné. Používajte kdekoľvek, kde potrebujete čerstvú krehkú vôňu.

 

Viac o Mango Cello Premium Air Freshener & Odor Eliminator
Arómy historicky slúžia mnohým účelom, od maskovania nepríjemných zápachov, po povzbudzovanie pozornosti od členov opačného pohlavia. Jedno z najohromnejších použití je však používanie aromaterapie alebo účinné vylepšovanie stavu mysle a tela. Mango Cello poskytuje jedinečnú, avšak jemnú vôňu, ktorá vylepšuje pach akéhokoľvek prostredia poskytnutím sladkej neodolateľnej a čerstvej arómy.

 

Použitie:
• Dobre potrepte
• Ľahko nastriekajte Mango Cello okolo kobercov, textilného čalúnenia a pod sedadlá
• Pre preplachovaciu prevádzku klimatizácie nastavte klimatizáciu na maximálny chlad a necirkulujte,  nastriekajte niekoľko streknutí Mango Cello v necirkulačnom nastavení pod palubnú doskou na strane spolucestujúceho.
• Vychutnajte si čerstvú vôňu

Upozornenie
Vyrobený pre profesionálov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa vyžaduje prvá pomoc pri použití tohto produktu, kvôli ďalším inštrukciám, pozrite nálepku na produkte a okamžite sa kontaktujte s lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie