Vôňa do auta - vôňa sladkého ovocia

Kód: 570
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
slad
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

• Vôňa sladkého ovocia
• Prímes manga a citrónu
• Inšpirovaný talianskym likérom
• Odstraňuje nepríjemné zápachy a bráni ich vzniku
• Užitočný v aute, doma, v kancelárii, v telocvični a kdekoľvek, kde prebýva zápach
• Vodné arómy nefarbia tkaniny, koberce alebo čalúnenie

MangoCello 0,118l osviežovač vzduchu a neutralizátor zápachu s vôňou inšpirovanou autentickým talianskym ovocným likérom. Aróma krehkých citrusov a esencia pomaranča s prenikavou chuťou obnovuje lákavú noc na talianskej riviére s každým strieknutím. Osviežovač vzduchu MangoCello odstraňuje zápachy a nahrádza ich fantastickou esenciou manga a citrónov. Luxusná aróma plní vzduch s presladlou vôňou zrelých máng, kombinovanou s ostrými tónmi osviežujúceho citrusu. Elegantnú vôňu inšpirovalo ovocie a likér. Odstraňuje zápach pre príjemný zážitok z jazdy. Jedinečný neutralizátor zápachu ľahko odstraňuje nechcený zápach z domácich miláčikov, potravín a dymu. Ohromne funguje v autách, kamiónoch, rekreačných vozidlách a v dome, kancelárii, internátnej izbe alebo v šatni. Ľahko osviežuje nákladné priestory, telocvičné ruksaky a skladovacie skrinky. Vychutnajte si čerstvú vôňu mangovo-citrusového likéru pomocou MangoCello Premium Air Freshener & Odor Eliminator. Bella Italia!

 

Voní citrusovo
Klasické osviežovače vzduchu voňajú ako lacné chemikálie a spália vaše nozdry. Čo je horšie, zdajú sa, že miznú a strácajú všetok účinok za menej než jeden deň! Spoločnosť Chemical Guys vyrába každú vôňu osviežovača vzduchu a odstraňovača zápachu pomocou prírodných prímesí, rafinovaných esenciálnych olejov a emulzifikátorov. Výsledkom je sladká vôňa citrusových tónov a sladkého manga. Jedno strieknutie MangoCello naplní vzduch príjemnými citrusovými vôňami, pričom odstráni rôzne pretrvávajúce zápachy domácich miláčikov alebo potravín. Špeciálne enzýmy aktívne vyhľadávajú a ničia zápach spôsobujúce choroby a skutočne pomáhajú tomu, aby sa nevytvorili budúce zápachy. Vyčistite vzduch vo svojom priestore sladkými vôňami citrusového ovocia pomocou MangoCello Premium Air Freshener & Odor Eliminator.

 

Voní sladko
Mangocello nápoj, sa podáva s tučnými a bohatými dezertmi. Predstavte si spárenie lahodného koláča v tečúcej teplej tmavej čokoláde s jemným a horkým citrónovo-mangovým likérom. Vezmite si kúsok ručne urobenej čokoládovej tyčky, potom usrknite z prvotriedneho kokteilu naplneného rafinovaným talianskym likérom. My v spoločnosti Chemical Guys máme radi zábavu a pokúšame sa o nové a exotické príchute, pocity a vône tak, že sme zachytili a znovu vytvorili sladkú citrusovú arómu MangoCello. Vychutnajte si jemnejšie veci života a užite si sladkej arómy Mango Cello Premium Air Freshener & Odor Eliminator.

 

Osviežte svoj klimatizačný systém
Vypláchnite hnusný zápach, zatuchnuté pachy a podivné výpary z klimatizačných systémov pomocou prírodných enzymatických odstraňovacích schopností zápachov osviežovača vzduchu MangoCello.

 

Kto používa osviežovače vzduchu
Osviežovač vzduchu a odstraňovač zápachu s vôňou Mango Cello používajú profesionáli, výrobcovia áut, subdodávatelia originálneho vybavenia, hotely, pohostinstvá, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, automobiloví detailéri, automobiloví predajcovia, upratovacie spoločnosti a upratovači domov na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône vo svojom prostredí a preto sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

Kde všade sa dá používať
Autá, člny, hotely, reštaurácie, vonkajšie prostredie, na kobercoch a čalúnení a iné. Používajte kdekoľvek, kde potrebujete čerstvú krehkú vôňu.

 

Viac o Mango Cello Premium Air Freshener & Odor Eliminator
Arómy historicky slúžia mnohým účelom, od maskovania nepríjemných zápachov, po povzbudzovanie pozornosti od členov opačného pohlavia. Jedno z najohromnejších použití je však používanie aromaterapie alebo účinné vylepšovanie stavu mysle a tela. Mango Cello poskytuje jedinečnú, avšak jemnú vôňu, ktorá vylepšuje pach akéhokoľvek prostredia poskytnutím sladkej neodolateľnej a čerstvej arómy.

 

Použitie:
• Dobre potrepte
• Ľahko nastriekajte Mango Cello okolo kobercov, textilného čalúnenia a pod sedadlá
• Pre preplachovaciu prevádzku klimatizácie nastavte klimatizáciu na maximálny chlad a necirkulujte,  nastriekajte niekoľko streknutí Mango Cello v necirkulačnom nastavení pod palubnú doskou na strane spolucestujúceho.
• Vychutnajte si čerstvú vôňu

Upozornenie
Vyrobený pre profesionálov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa vyžaduje prvá pomoc pri použití tohto produktu, kvôli ďalším inštrukciám, pozrite nálepku na produkte a okamžite sa kontaktujte s lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ