Vôňa do auta - vôňa vodný melón

Kód: 561
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
melon
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

• Lahodná vôňa melónu
• Enzymatický odstraňovač zápachu
• Osviežuje vzduch a ničí zápachy pri ich zdroji
• Bráni, aby sa časom vyskytli nové zápachy
• Vonia po letných piknikoch s čerstvo narezaným melónom
• Používajte v aute, dome, kancelárii alebo inom zdieľanom priestore
• Možno ho zriediť, avšak prečo by ste to chceli?

Zatvorte oči a myslite na svoje obľúbené letné spomienky… Predstavte si prekrásny teplý slnečný deň, idylický piknik na lúke a sladkú chuť čerstvo rozrezaného zrelého melónu. Zarežte do zrelého melónu s každým strieknutím osviežovača vzduchu a odstraňovača zápachu čerstvo narezaného melónu od spoločnosti Chemical Guys! Fresh Slice Watermelon Premium Air Freshener & Odor Eliminator nahrádza zlé zápachy a zatuchnuté pachy vôňou sladkého melónu. Ľudia milujú melón pre jeho lahodnú sladkú chuť, mäkkú textúru, vysoký obsah vitamínov a príjemnú arómu. Iba osviežovač vzduchu Fresh Slice Watermelon zachytáva lahodnú esenciu sladkého melónového ovocia a hrubej šťavnatej dužiny pre plne aromatický zážitok s melónom. Fresh Slice Watermelon je viac než parfum, je enzymatický odstraňovač zápachov. Používajte Fresh Slice Watermelon v aute, doma, v kancelárii, v obytnom automobile, v internátnej izbe, v skrinke telocvične a kdekoľvek, kde zatuchnuté zápachy kazia atmosféru. Permanentne preplachujte zápachy a pleseň z automobilových klimatizačných systémov a nahrádzajte ich čerstvou vôňou melónu. Každé strieknutie Fresh Slice Watermelon Premium Air Freshener & Odor Eliminator nahradí zlé zápachy vôňou čerstvého a chutného melónu.

 

Vonia ako čerstvo narezaný melón
Jedenie ovocia ako melón je predovšetkým zážitok: zdvihnutie vychladeného melónu zo spodku police chladničky, opláchnutie nemotornej podlhovastej gule v dreze, uloženie na rezaciu dosku, prerezanie cez tuhú zelenú kožu a mäkkú ružovú dužinu, narezanie úhľadných klinov alebo na drobné kocky, aby sa jedli s vidličkou, pričom sa jedia okolo semien alebo sa vypľúvajú na trávnik, pričom sa vychutnáva teplý letný deň na hojdačke, na priedomí alebo pod tienistým stromom… Zarezanie do ohromnej zelenej gule a jej rozlomenie vždy vypĺňa vzduch s arómou sladkého ružového ovocia horkej zelenej kože a bielej šupky. Odstreknite nepríjemné zápachy a nahraďte ich esenciou čerstvého melónu pomocou Fresh Slice Watermelon Premium Air Freshener & Odor Eliminator spoločnosti Chemical Guys.

 

Univerzálna vodná receptúra
Osviežovač vzduchu Fresh Slice Watermelon je naplnený lahodnou vôňou chladného krehkého šťavnatého čerstvo narezaného melónu. Netoxická vodná receptúra je bezpečná pre používanie v dome, v aute a nezafarbí koberec alebo čalúnenie. Plochu vyčistite, aby ste odstránili hromadu špiny a zápach spôsobujúce nečistoty, potom nastriekajte Fresh Slice Watermelon na povrch, aby ste kvôli maximálnej účinnosti rozotreli zápach odstraňujúce enzýmy. Vôňa čerstvého melónu trvá týždne. Zničte hnusné zápachy pri ich zdroji a vychutnávajte si vôňu krehkého melónu pomocou Fresh Slice Watermelon Premium Air Freshener & Odor Eliminator spoločnosti Chemical Guys.

 

Celoprírodná receptúra
Spoločnosť Chemical Guys mieša osviežovače vzduchu a odstraňovače zápachu s prvotriednymi esenciálnymi olejmi. Fresh Slice Watermelon sa mieša so špeciálnymi čuchovými stimulantmi izolovanými z najsladších a najzrelších čerstvo narezaných melónov. Jedno strieknutie Fresh Slice Watermelon zničí nepríjemné zápachy, osvieži vzduch a za sebou necháva vôňu krehkého melónu.

 

Kto používa osviežovače vzduchu
Osviežovač vzduchu Fresh Slice Watermelon používajú profesionáli, výrobcovia áut, subdodávatelia originálneho vybavenia, hotely, pohostinstvá, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, automobiloví detailéri, automobiloví predajcovia, upratovacie spoločnosti a upratovači domov na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône vo svojom prostredí preto sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

 

Kde všade sa dá používať
Autá, člny, hotely, reštaurácie, vonkajšie prostredie, na kobercoch a čalúnení a iné. Používajte kdekoľvek, kde potrebujete čerstvú krehkú vôňu.

 

Použitie:
Neobmedzené používanie v domácnosti – priestory domácich miláčikov, telocvičné ruksaky, šatne, priestory odpadových nádob, kúpeľňa, garáž a iné! Môže sa zriediť podľa požadovaných potrieb, ale nie je nevyhnutné.
• Zľahka nastriekajte na požadovanú oblasť
• Vychutnajte si túto čerstvú novú vôňu

Upozornenie
Vyrobený pre profesionálov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa vyžaduje prvá pomoc pri použití tohto produktu, kvôli ďalším inštrukciám, pozrite nálepku na produkte a okamžite sa kontaktujte s lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ