Vôňa do auta - vôňa žuvačiek

Kód: 555
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
cher
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

  • lahodná vôňa žuvačiek
  • odstraňuje zápachy a časom redukuje nové zápachy
  • pripravený na použitie, ale možno riediť podľa potreby
  • formulovaný, aby vydržal 5 - krát dlhšie než konvenčné automobilové osviežovače vzduchu, jemná vôňa vydrží týždne

Chuy Bubble Gum 0,118l vôňa je naša óda na všetky vynikajúce veci a zábavu! Ako dieťa, nebolo nič lepšie ako otvoriť balíček žuvačiek, žuvať ich a robiť najväčšie bubliny aké si vedel. Nezáleží či si bol fanúšik žuvačiek akejkoľvek svetoznámej značky, táto vôňa ťa skutočne privedie späť do tvojho detstva. Pripomeň si radosť z tvojej mladosti každý deň s Chuy Bubble Gum!

Chuy Bubble Gum vôňa naozaj vonia ako žuvačka. Pri teste naslepo sme sa opýtali desiatich ľudí na vôňu, akú cítia a všetci z nich odpovedali, že cítia žuvačku! Neveríte? – Vyskúšajte  sami!

 

Prírodné enzymatické odstránenie zápachu

Chuy Bubble Gum Premium Freshener & Odor Eliminator prírodné enzymatické osviežovače vzduchu fungujú odstraňovaním zápachov a znižovaním nových zápachov. To znamená, že nemaskuje zápachy, ale tlmí ich už pri zdroji. Vynikajúca kvalita osviežovača poskytuje silné dezodoračné možnosti.

Radostne varovanie

Vôňa vo fľaši môže vyvolať spomienky na tvoje skoré detstvo, keď si robil najväčšie bubliny aké si vedel. V tom čase to bol super nápad, i keď si zabudol že, keď to praskne, tak sa ti zalepí celá tvár a možno trochu aj vlasy.

Kto používa osviežovače vzduchu

Chuy Bubble Gum Premium Air Freshener & Odor Eliminator používajú profesionáli, výrobcovia automobilov, dodávatelia originálnych súčiastok, hotely, hostince, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, detailéri automobilov, obchodníci s automobilmi, domové správcovské a upratovacie spoločnosti na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône v jej určenom prostredí, pretože zásobovanie zákazníkov skutočnou novou vôňou, ktorá vydrží, je dôvod prečo sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

POUŽITIE:

Autá, člny, hotely, reštaurácie, exteriér , na koberce a čalúnenie. Používajte na koberce, sedadlá, v kufri, vzduchových výduchoch – kdekoľvek, kde treba novú čistú vôňu.

Plochy tkaniny vyčistite čističom na koberce alebo čističom na čalúnenie, aby ste pred použitím tohto prípravku odstránili akékoľvek škvrny. Prípravok je koncentrovaný - vždy zrieďte podľa požadovaných potrieb. Pretože tento produkt je taktiež zabíjačom baktérií, odporúča sa, aby sa používal na sedadlách, čalúnení, kufroch, dverných rukovätiach, palubných doskách, volantoch (kdekoľvek budú žiť baktérie). Neobmedzené použitie v domácnosti a v oblasti s domácimi miláčikmi, tašky na cvičenie, záchody, priestory pre koše na odpadky, kúpeľne, garáže.

  • mierne rozprášte prípravok na požadovaný povrch
  • prípravok nechajte schnúť
  • užívajte si túto čerstvú novú vôňu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ