Bezpečnostná kamera Litmor Wifi, IP, FULL-HD - wifi kamera - vonkajšia kamera. 100% Bezdrôtová, Nabíjacia

Kód: 6344
Novinka TOP
Neohodnotené
49,99 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni

NABÍJACIA . 100%BEZDRÔTOVÁ kamera. Okrem 2MP 1080p High Definition, FULL HD kamera obsahuje aj podporu bezdrôtovej technológie Wi-Fi, takže sa ku kamere môžete jednoducho a rýchlo pripojiť kdekoľvek cez internet alebo mobilné zariadenie. Obraz je jasný a blízky skutočnej scéne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Litmor bezpečnostná kamera je domovná bezpečnostná kamera, ktorá funguje na opakovateľný nabíjateľný akumulátor a poskytuje ochranu pre celý váš domov, či už vo vnútri alebo vonku, v noci aj cez deň, za dažďa aj počasia. Výdrž batérie na jedno nabitie až 5 mesiacov.

Vstavané reflektory a dva režimy nočného videnia: Vestavěné reflektory a infračervené LED podporujú dva režimy nočného videnia, pokročilé farebné nočné videnie a tradičné čierno-biele nočné videnie. Pre každú potrebu je k dispozícii riešenie, môžete ľahko nastaviť konfiguráciu podľa svojich potrieb.

Litmor WiFi Security Camera, 1080P HD Wireless Outdoor Security Camera with  LED Spotlight, Alarm, Night Vision, Two-Way Talk, IP66 Waterproof, Motion  Detection,Battery Powered : Amazon.co.uk: DIY & Tools

Bezdrôtová inštalácia a nastavenie: Pre kameru Litmor Battery Powered Camera si môžete vybrať ľubovoľný spôsob inštalácie, či už ju poveste, pripevníte na stenu/okraj alebo ju jednoducho postavíte na stôl. Súčasťou je nastaviteľný držiak s možnosťou nastavenia kamery pod požadovaným uhlom o 360 stupňov. Držiak môžete pripevniť skrutkami na hrubé povrchy alebo pomocou 3M samolepiacich pásov na hladké povrchy. Nastavenie trvá len pár minút, takže si môžete okamžite vychutnať výhody kamery.

Dlhá životnosť akumulátoru a podpora pre solárne panely: Kamera Litmor Security Camera je dodávaná s 2 certifikovanými opakovateľnými akumulátormi a vydrží až 2–5 mesiacov s jedným nabíjaním (ak sa aktivuje najviac 8-krát denne). Automaticky vás upozorní, keď kapacita akumulátoru klesne na 20 %. (Tip: Pred prvým použitím úplne nabite kameru.) Podporuje tiež štandardné solárne panely.

Litmor WiFi Security Camera, 1080P HD Wireless Outdoor Security Camera with  LED Spotlight, Alarm, Night Vision, Two-Way Talk, IP66 Waterproof, Motion  Detection,Battery Powered : Amazon.co.uk: DIY & Tools

Funkcie domovej bezpečnosti: V malej kuli Litmor Camera nájdete všetky praktické funkcie domovej bezpečnosti, ktoré môžete potrebovať – živý obraz vo vysokom rozlíšení, 92 lumenov reflektorov, 125-stupňový široký uhol zorného poľa, dvojsmerný hlas, 106 dB sirénu, farebné nočné videnie a PIR pohybový senzor. Poskytuje jasný živý obraz a záznamy s podrobnými informáciami a ľahko ovládateľnými hovormi. Vďaka stupni krytia IP66 ju môžete používať ako v interiéri, tak aj vonku pri akomkoľvek počasí.

Upozornenia a uloženie: Keď kamera zaznamená pohyb, okamžite vás upozorní na vaše zariadenie, a potom môžete zobraziť zaznamenané videá alebo fotografie. Ak detekuje vlupčika, môže vás upozorniť zvukom sirény. Všetky videá a fotografie sú uložené na microSD karte (nie je súčasťou dodávky, pre najlepší výkon sa odporúča karta s kapacitou 32 GB). Používajte prosím microSD kartu s rýchlostnou triedou 10, UHS1, V10, formát: FAT32.

Prispôsobené možnosti nastavenia: S kamerou Litmor Security Camera môžete zažiť jedinečný zážitok. Môžete nastaviť oblasť detekcie pohybu, naplánovať upozornenia. Keď sa vrátite z práce, dostanete denný súhrn o pohybe, jeho trende a kategórii. Pracuje tiež s Amazon Alexa a Google Asistentom pre ovládanie svetiel a upozornení (len hlasovým ovládaním).

Dodatočnú bezpečnosť poskytuje vstavaná siréna, ktorá pomáha odradiť nežiaducich návštevníkov. Môže sa aktivovať manuálne cez aplikáciu alebo sa zapne automaticky pri detekcii pohybu.

Litmor WiFi Security Camera, 1080P HD Wireless Outdoor Security Camera with  LED Spotlight, Alarm, Night Vision, Two-Way Talk, IP66 Waterproof, Motion  Detection,Battery Powered : Amazon.co.uk: DIY & Tools

Okamžité upozornenia na pohyb – Vždy viete, kto je tam

  • Vďaka okamžitým upozorneniam môžete sledovať živý záznam, keď zaznamená akýkoľvek pohyb. Rýchlo môžete zareagovať, zapnúť reflektor a spustiť sirénu, aby ste odplašili nežiaducich návštevníkov.
  • Toto zariadenie je navrhnuté na použitie vo vnútri aj vonku a odolá dažďu, mrazu, snehu a slnečnému žiareniu.
  • Pohybová oblasť vám umožňuje určiť konkrétnu oblasť, ktorú chcete sledovať. Týmto spôsobom môže zariadenie Litmor efektívne dohliadať na oblasť, ktorá je pre vás dôležitá, a zároveň znížiť počet falošných poplachov.

Litmor: Wire-Free HD Smart Home Security Cameras | Home Automation

Litmor bezpečnostná kamera je 100% bezdrôtová (prevádzkuje sa s opakovateľným akumulátorom) a môže byť pripojená do zásuvky, funguje vo vnútri i vonku. S ultraprstovým uchytením Litmor ju môžete umiestniť kamkoľvek.

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ