Taburetka - Panda M

Kód: 30122
Výpredaj %
1 hodnotenie
29,99 € –16 %
panda
29,99 € –16 % 24,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Taburetka pre deti

Vedeli ste, že mozog malých detí bol označený za „najvýkonnejší stroj na učenie vo vesmíre“? Takmer okamžite po príchode na svet  je pripravený učiť sa a prijímať všetky nové podnety. Práve to je dôvod, prečo sú hračky pre deti také farebné a hravé. Nuž a rovnaký by mal byť aj detský nábytok. :)

Ak hľadáte pre svoje deti výnimočný nábytok do detskej izby (ktorý ju premení na rozprávkové kráľovstvo), ste v našom obchode správne. Naše taburetky pre deti v tvare zvieratiek sú nie len veselé a hravé, ale aj farebné a praktické. Ich kúpou deťom neprinesiete iba kreslo, ale aj zvieratko (a to je neoceniteľný  kompromis ak im nechcete kúpiť živé!) :) Farebnosť a tvary kresiel navyše poskytujú detskej mysli veľa podnetov.

Do týchto taburetiak pre deti sa vaše deti jednoducho zamilujú. Každá zvieratková taburetka sa môže podľa potreby stať ich kamarátom, v náručí ktorého budú v bezpečí, aj drakom keď sa budú hrať na princov a princezné. Každé je iné a záleží len na vás (a samozrejme na deťoch) výhody ktorého uprednostníte.

Pretože deti by mali mať to najlepšie. Naše detské taburetky sú vyrobené z kvalitného, na dotyk príjemného plyšového materiálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmery
  • Šírka: 27 cm
  • Výška: 27 cm
  • Hĺbka: 40 cm

Nosnosť: 60kg

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ