Detský stan Princess 140cm - ružový

Kód: 6115
Novinka
Neohodnotené
29,95 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni

Detský stan zámok. Stan pre malé princezné a ich kamarátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte sa s deťmi na malé kráľovstvo a pomôžte im postaviť krásny zámok, v ktorom sa môžu deti hrať aj odpočívať!

Stan pre deti je skvelá a kreatívna hračka na čas doma aj mimo neho. Tento stan je nepostrádateľným doplnkom počas detskej hry. Má šesťhrannú základňu, má šesť vstupných otvorov a kužeľovú strechu.

                               

e835c0a9c2f192e73f5ff45c1703fa97

                             

Stan má atraktívny vzhľad. Vchody sú pokryté polopriehľadnými bielymi závesmi. Závesy je možné nastaviť mnohými spôsobmi za použitia ozdobných stuh.

Veľkosť stanu umožňuje, aby dovnútra vošlo pár detí súčasne alebo mnoho plyšákov, vankúšov a ďalšieho príslušenstva, čo zaisťuje pohodlie a spokojnosť. Je ideálny pre súrodencov alebo dvojčatá alebo pre dieťa, aby sa hralo so svojimi priateľmi.

                            

cd9a437f76e45da526ab23d844a9a44e

                            

Úžasný dom hračiek sa odporúča pre chlapcov aj pre dievčatá. Výrobok je ideálny na umiestnenie vo vnútri aj v prírode, napríklad do záhrady alebo do parku.

Charakteristikou stanov je ich ľahké a rýchle zloženie. Nevyžaduje technické skúsenosti ani žiadne ďalšie nástroje. Rám s metódou montáže trubice „do seba“ umožňuje ho rýchlo a ľahko demontovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:
Farba: podľa foto
Materiál: polyester, plast
vek: od 3 rokov
Rozmer: 140 x 135 cm

Svetielka ani hračky vo vnútri stanu nie sú súčasťou balenia.
Obrázky sú iba ilustratívne.

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ