Taburetka - Žirafa M

Kód: 30119
Výpredaj %
Neohodnotené
29,99 € –16 %
kravicka
29,99 € –16 % 24,95 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni

Taburetka pre deti

Vedeli ste, že mozog malých detí bol označený za „najvýkonnejší stroj na učenie vo vesmíre“? Takmer okamžite po príchode na svet  je pripravený učiť sa a prijímať všetky nové podnety. Práve to je dôvod, prečo sú hračky pre deti také farebné a hravé. Nuž a rovnaký by mal byť aj detský nábytok. :)

Ak hľadáte pre svoje deti výnimočný nábytok do detskej izby (ktorý ju premení na rozprávkové kráľovstvo), ste v našom obchode správne. Naše taburetky pre deti v tvare zvieratiek sú nie len veselé a hravé, ale aj farebné a praktické. Ich kúpou deťom neprinesiete iba kreslo, ale aj zvieratko (a to je neoceniteľný  kompromis ak im nechcete kúpiť živé!) :) Farebnosť a tvary kresiel navyše poskytujú detskej mysli veľa podnetov.

Do týchto taburetiak pre deti sa vaše deti jednoducho zamilujú. Každá zvieratková taburetka sa môže podľa potreby stať ich kamarátom, v náručí ktorého budú v bezpečí, aj drakom keď sa budú hrať na princov a princezné. Každé je iné a záleží len na vás (a samozrejme na deťoch) výhody ktorého uprednostníte.

Pretože deti by mali mať to najlepšie. Naše detské taburetky sú vyrobené z kvalitného, na dotyk príjemného plyšového materiálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmery
  • Šírka: 27 cm
  • Výška: 27 cm
  • Hĺbka: 40 cm

Nosnosť: 60kg

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ