Vôňa do auta - Vôňa čerstvej poliatej šišky

Kód: 2114
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
maf
9,99 € –50 % 4,95 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni
  • Vôňa čerstvej poliatej šišky
  • Osviežuje vzduch a ničí zdroj zápachu
  • Vôňa kopy čerstvých šišiek v každom postreku!
  • Pôžitok bez kalórií
  • Zabraňuje vzniku nových pachov objavujúcich sa v priebehu času
  • Používajte v akomkoľvek aute, dome či kancelárií 
  • Upozornenie: Môže spôsobiť neprekonateľnú túžbu po cukrovinkách

 

Fresh Glazed Doughnut Scent Premium Air Freshener and Odor Eliminator 0,118l

Je len málo vôní ako je napríklad vôňa chutných, čerstvo napečených šišiek, tak prečo by sme mali voňať čokoľvek iné? Predstavujeme vôňu čerstvej poliatej šišky od Chemical Guys: osviežovač vzduchu a odstraňovač zápachu v jednom, ktorý nahrádza nepríjemný zápach lahodou vôňou šišiek. Teraz si môžete vychutnať vôňu teplých čerstvých šišiek bez viny, kalórií alebo gramov nasýtených tukov. Jeden strek vône Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator naplní vaše vozidlo nebeskou vôňou, ktorá zvyčajne vychádzala z krabice plnej šišiek, ktorej vaši priatelia na zadnom sedadle len ťažko odolávali. A na rozdiel od lacnejších osviežovačov vzduchu, všetky vône od Chemical Guys sú funkčné odstraňovače zápachu. Aktívne enzýmy vyhľadávajú a zničia pôvodcu zápachu, aby zastavili zápach už pri jeho zdroji. Nahraďte nepríjemný pach plesne z klimatizácie, zemiakových hranolčekov či pretrvávajúci telesný pach s príjemnou vôňou teplých čerstvých šišiek. Či už má vaša obľúbená polievaná šiška tvar originálneho krúžku, medvedieho pazúrika, pampúcha, tyčinky, špirály alebo pampúcha s dierou uprostred, buďte si istý, že odteraz budete mať aj novú obľúbenú vôňu do auta: Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator od Chemical Guys.

Ako vonia?

Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator od Chemical Guys je pre fanúšikov čerstvo napečených šišiek rovno z fritézy. Nastriekajte vôňu Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator v uzavretom aute, nákladnom vozidle, rekreačnom vozidle alebo SUV vozidle, aby ste odstránili nepríjemný zápach jedla z rýchleho občerstvenia, pach potu po futbalovom tréningu alebo po výlete do psieho parku. Kempovanie pred obchodom s šiškami, len aby ste si užili vôňu čerstvých šišiek je nepraktické a vyvoláva vo vás pokušenie! Uspokojte vašu túžbu po šiškách s pár strekmi Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator od Chemical Guys a vychutnajte si všetky lahodné a príjemné vône bez zdravotných rizík, ktoré súvisia s nadmernou konzumáciou šišiek.

Prírodný enzýmový odstraňovač pachov

Osviežovače vzduchu Chemical Guys sú vo svojom jadre produkty, ktoré eliminujú zápach. Lacnejší výrobcovia sa snažia maskovať nepríjemné zápachy prehnanými parfumami, z ktorých vás len bolí hlava a lacné receptúry na báze oleja môžu zanechať za sebou lepkavé zvyšky, ktoré poškodzujú tkaniny a podporujú množenie baktérií. Chemical Guys šli inou cestou a použili aktívne enzýmy, aby fyzicky zničili neduhy spôsobujúce zápach, aby odstránili nepríjemné zápachy priamo pri ich zdroji. Niekoľko strekov vône Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator trvale odstraňuje pretrvávajúce pachy a zápach z klimatizácie z akéhokoľvek auta, komory, šatne alebo iného spoločného priestoru. Receptúra na báze vody je šetrná na použitie v akomkoľvek priestore,  nepoškodí tkaniny a nepodporuje množenie baktérií na povrchu. Niekoľko strekov vône Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator odstráni skazený zápach a pomáha zabráni jeho opätovnému vzniku. Vychutnajte si vôňu sladkej polevy, nadýchaných koláčov, aromatických korenín a prísne tajných prísad. To je vôňa, ktorú si môžete vychutnávať celé týždne, nie dni. Jeden strek postačí na celé vozidlo. Vychutnajte si lahodnú vôňu horúcich a čerstvo pripravených šišiek s Osviežovačom & Odstraňovačom zápachu Fresh Glazed Doughnut Scent Air Freshener and Odor Eliminator od Chemical Guys.

Kto používa osviežovače vzduchu

Osviežovače vzduchu a odstraňovače zápachu používajú profesionáli, výrobcovia áut, subdodávatelia originálneho vybavenia, hotely, pohostinstvá, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, automobiloví detailéri, automobiloví predajcovia, upratovacie spoločnosti na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône vo svojom prostredí preto sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys. 

Kde ho môžete použiť

Lôžka domácich miláčikov, autá, člny, hotely, reštaurácie, vonkajšie plochy, koberce a čalúnenie a kdekoľvek inde, kde treba čerstvú krehkú vôňu. Možnosti použitia sú nekonečné!

Použitie:

Neobmedzené domáce použitie – priestor pre domáce zvieratá, tašky do telocvične, skrine, priestory na odpadky, kúpeľňa, garáž a ďalšie! Môže sa zriediť podľa potreby, nie je to však potrebné.

 

  • Jemne rozprášte v požadovanej oblasti.
  • Užívajte si túto čerstvú novú vôňu.

 

Upozornenie - Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak potrebujete prvú pomoc pri používaní tohto produktu, pozrite si štítok s produktom pre ďalšie pokyny a ihneď kontaktujte lekára.

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ