Vôňa do auta - vôňa Nočný klub

Kód: 166
Výpredaj %
Neohodnotené
9,99 € –50 %
air 069 04 stripper scent 800x800
9,99 € –50 % 4,95 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

  • odstraňovač zápachov
  • vo vode rozpustné aromatické látky nezafarbia tkaniny, koberce alebo čalúnenie
  • koncentrovaný: možno nariediť s destilovanou vodou až na 2 galóny (7,6 litra)
  • vyvinutý aby vydržal 5 krát dlhšie, než tradičné automobilové osviežovače vzduchu
  • jemná vôňa vydrží týždne

 

Stripper Scent Premium Air Freshener & Odor Eliminator 0,118l prírodné enzymatické osviežovače vzduchu fungujú odstraňovaním zápachov a znižovaním nových zápachov. Toto je ovládané novou revolučnou receptúrou, ktorá funguje enzymaticky.

Perfektná receptúra získaná z tak dôverne známej vône, ktorú nebudete cítiť nikde inde. Očarujúce spomienky z nočného elegantného klubu. Stripper Scent Premium Air Freshener & Odor Eliminator je koncentrovaný dlho trvajúci, prvotriedny osviežovač vzduchu s vlastnosťami prírodného enzymatického odstraňovača zápachu a zníženie opakujúceho sa zápachu. To znamená, že nemaskuje zápachy, ale tlmí ich už pri zdroji. Vynikajúca kvalita osviežovača poskytuje silné dezodoračné možnosti.

Osviežte svoj klimatizačný systém

Stripper Scent Premium Air Freshener & Odor Eliminator možno použiť v súvislosti s preplachom klimatizačného systému vozidla

Kto používa osviežovače vzduchu

Stripper Scent Premium Air Freshener & Odor Eliminator používajú profesionáli, výrobcovia automobilov, dodávatelia originálnych súčiastok, hotely, hostince, správcovské spoločnosti, vlastníci domov, detailéri automobilov, obchodníci s automobilmi, domové správcovské a upratovacie spoločnosti na celom svete. Profesionáli chápu dôležitosť správnej vône v jej určenom prostredí, pretože zásobovanie zákazníkov skutočnou novou vôňou, ktorá vydrží, je dôvod prečo sa obracajú na profesionálne produkty spoločnosti Chemical Guys.

Viac o Stripper Scent Premium Air Freshener & Odor Eliminator

Vône historicky slúžia mnohým účelom, od maskovania nepríjemných zápachov po povzbudzovanie pozornosti zástupcov opačného pohlavia. Jedným z najväčších využití je však arómaterapia alebo efektívne zlepšenie stavu mysle a tela. Stripper Scent poskytuje jedinečnú, avšak jemnú vôňu, ktorá zlepšuje pach akéhokoľvek prostredia.

POUŽITIE:

Autá, člny, hotely, reštaurácie, exteriér , na koberce a čalúnenie. Používajte na koberce, sedadlá, v kufri, vzduchových výduchoch – kdekoľvek, kde treba novú čistú vôňu.

Plochy tkaniny vyčistite čističom na koberce alebo čističom na čalúnenie, aby ste pred použitím tohto prípravku odstránili akékoľvek škvrny. Prípravok je koncentrovaný - vždy zrieďte podľa požadovaných potrieb. Pretože tento produkt je taktiež zabíjačom baktérií, odporúča sa, aby sa používal na sedadlách, čalúnení, kufroch, dverných rukovätiach, palubných doskách, volantoch (kdekoľvek budú žiť baktérie). Neobmedzené použitie v domácnosti a v oblasti s domácimi miláčikmi, tašky na cvičenie, záchody, priestory pre koše na odpadky, kúpeľne, garáže.

  • mierne rozprášte prípravok na požadovaný povrch
  • prípravok nechajte schnúť
  • užívajte si túto čerstvú novú vôňu
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ