Záchranný náramok cowfish

Kód: 6124
Novinka TOP
1 hodnotenie
39,95 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni

Náramok je plastový náramok so zabudovaným vzduchovým vankúšikom. Náramok  má kovovú sponu, ktorá zaisťuje zariadenie na zápästí.

 

Dizajn náramku počíta s prítomnosťou kartuše so stlačeným vzduchom, ktorá v prípade nebezpečenstva naplní vzduchový vankúš.

V zloženom stave je airbag veľmi kompaktný, takže celé zariadenie má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa pohodlne používa pri plávaní.

                           

holm9654dff

                              

 

Záchranný náramok je prvá osobná záchrana, ktorá sa zmestí na vaše zápästie. Zároveň svojou účinnosťou prekonáva mnohé iné spôsoby zaistenia bezpečnosti vody. Ak milujete outdoorové aktivity a neviete si predstaviť svoj život bez vodných aktivít, kúpte si život zachraňujúci plavecký náramok práve teraz.

                             

holm9654eed

                            

Ako používať záchranný náramok

Záchrana je určená pre dospelých a deti, preto má univerzálnu veľkosť. Bezpečne sa pripevní na zápästie predtým, ako sa vydáte do vody. Počas plávania náramok nespôsobuje nepohodlie a spomeniete si na jeho prítomnosť iba , v  nebezpečenstve.

 

Ak máte pocit, že potrebujete pomoc a nemôžete sa dostať z vody sami, potiahnutím kovovej páčky aktivujte airbag. Vankúš sa za pár sekúnd naplní vzduchom a vytiahne vás na hladinu vody.

                        

1891981fasdaEAWdd

                              

Náramok je počas letných prázdnin nevyhnutný. Odporúča sa používať pre všetkých dovolenkárov: dospelých aj deti. Vďaka jednoduchému použitiu je náramok nenahraditeľný, pokiaľ ide o bezpečnosť vášho dieťaťa na vode.

 

Ak sa profesionálne venujete vodným športom: surfovanie, potápanie atď. budete potrebovať aj záchranný náramok. Nikto predsa nie je na vode v bezpečí pred nehodami.

Záchranný náramok je určený pre hmotnosť do cca 110 kg, takže si môžete byť istí jeho spoľahlivosťou a silou. Malé zariadenie vám pomôže vo chvíľach nebezpečenstva a možno vám zachráni život. Preto vám radíme kúpiť si náramok práve teraz.Balenie obsahuje 2 patróny.

                           

118916dd

                            

                

 

                            

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ