stan TeePee - Žirafa

Kód: 9429
Novinka TOP
Neohodnotené
39,95 € –25 %
holm7221
39,95 € –25 % 29,95 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni
Detský stan je ideálnym miestom pre malých princov a princezné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každé dieťa chce svoje malé impérium. Tento personalizovaný priestor je plný vzrušujúcich vecí, ktoré môžete objavovať, keď vaše dieťa rastie. Detský stan je ideálnym miestom pre malých princov a princezné. Dieťa sa môže v tomto malom stane schovať, kde si môže čítať a ponoriť sa do sveta fantázie, alebo ho využiť ako miniklub na hranie s kamarátmi, ale je ideálny aj na relax a zdriemnutie si.

Kvalitné materiály a primeraná veľkosť: detské teepee je vyrobené z prírodného a bezpečného bavlneného materiálu, odolné, snímateľné, prateľné v práčke alebo ručne. Stožiar stanu je vyrobený zo silného borovicového dreva, zbaveného chemického zápachu a škodlivých látok a vybavený vetracími okienkami, takže rodičia môžu deti v stane kedykoľvek vidieť. Veľkosť: 120 cm x 120 cm x 140 cm.

 

holm7221

 

Rýchla montáž: bavlnený hračkársky stan sa ľahko skladá, je kompaktný, ľahko sa skladuje a prepravuje, takže túto hračku môžete vziať kamkoľvek, napríklad domov, balkón, záhradu, terasu, pláž alebo piknik. Detský stan na hranie je navyše dodávaný s matracom, na ktorom môžu deti pohodlne sedieť alebo ležať a čítať a hrať sa.

 

holm7221j

 

Jedinečný dizajn: súprava hračiek teepee je vyrobená v roztomilom kreslenom dizajne žirafy, vďaka ktorému sa deti cítia ako v rozprávke. Jasné farby ešte viac priťahujú pozornosť detí, povzbudzujú ich k samostatnosti a zároveň zachovávajú ich nevinnosť. Je veľmi vhodný aj na fotenie a zanecháva stopu na raste dieťaťa.

 

holm7221d

 

 

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ