3D pero - modré

Kód: 450
Výpredaj %
3 hodnotenia
49,90 € –33 %
3D Printing Drawing Pen Crafting Modeling ABS Filament Arts Printer Tool Gift for ArtistsHobby Enthusiasm and Creative Individuals blue 0
49,90 € –33 % 32,95 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni

 

3D pero je výnimočným darčekom pre deti a dospievajúcich. Umožňuje kresliť trojrozmerné obrazce, pri ktorých z pera namiesto atramentu vychádzajú tenké čiary plastu. Tie je možné podobne ako pri 3D tlačiarňach vrstviť na seba a vytvárať tak trojrozmerné kresby. Tento spôsob kreslenia láme stereotypy a mení váš postoj k zdanlivo známym veciam!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt 3d pero ruzove

3D pero je ideálnou voľbou ak hľadáte „vzdelávaciu hračku“, pretože zlepšuje nie len kreativitu a predstavivosť, ale trénuje aj detskú pozornosť a dôkladnosť. Hranie s 3D perom je tiché (čo určite ocenia všetci rodičia J) a zábavné aj pre dospelých. Je to skutočne „vzdelávacia hračka“, ktorá spája deti aj rodičov a umožňuje im tráviť hodnotný čas spolu.

 

3D pero má ergonomicky tvarovanú rukoväť a veľmi nízku hmotnosť, vďaka čomu sa pero dobre drží a ruka nie je ani pri dlhšom kreslení unavená. Použitý plast v priebehu 1-3 sekúnd po vypustení „mrzne“, takže môžete ľahko nakresliť aj tie najkomplikovanejšie a najzložitejšie tvary!

 Súvisiaci obrázok

Ako funguje 3D pero?

 

3D pero kreslí s podobným plastom, aký používajú 3D tlačiarne. Plast sa predáva samostatne vo forme vlákna a existuje viac ako 50 rôznych farieb, dokonca aj také, ktoré svietia v tme. Farby neobsahujú žiadne škodlivé chemické a fosforové zložky. Pri ich výrobe je použitý bezpečný fosfor, ktorý sa "nabíja" z obyčajného svetla a svieti 6-12 hodín. S každým perom dostanete tri náhradné vlákna rozdielnych farieb.

 

Po vložení nite do rukoväte, stlačte tlačidlo na kreslenie, čím sa niť sa vtiahne do výhrevnej hubice. Z trysky začne následne vychádzať roztavený plast, ktorý v priebehu 1-3 sekúnd mrzne (rýchlosť vytláčania vlákna je nastaviteľná). S 3D perom môžete kresliť návrhy akéhokoľvek tvaru a veľkosti. Nemusíte sa pripájať k počítaču, ani mať špeciálne nadanie - všetko je len na vašej fantázii!

 Súvisiaci obrázok

Kde môžete 3D pero používať?

 

Kdekoľvek. Základňu svojej kresby môžete „postaviť“ na akomkoľvek povrchu, odporúčame však použiť preventívnu ochranu v podobe niekoľkých vrstiev papiera alebo časopisu. Po ukončení práce a čase potrebnom na úplné vyschnutie kresby,  ju z papiera jednoducho odlepíte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické vlastnosti:
Farba pera: modrá
Rozmer: 18,5 x 5 x 3 cm
Dĺžka spotrebného materiálu: 3 m (cca), priemer: 1,75 mm (cca)
Režim výstupu materiálu: horúca tavenina
Tvar: Trojrozmerný tvar
Rozsah tlače: ľubovoľný
Rýchlosť otáčania: nastaviteľná
Spotrebný materiál pre tlač: materiál ABS 1,75 mm
Teplota vykurovania: Medzi 160-250 stupňami
Prevádzkové napätie prístroja: 12V 3A
Priemer trysky: 0,4-0,7 mm
Materiál: Plastový kryt
Adaptér napájacieho napätia: 240V (norma EÚ)


Obsah balíka
1 x 3D tlačové pero
1 x náhradné vlákna 
1 x nabíjací kábel
1 x manuál
1 x originálne balenie
 
3D pero má všetky požadované certifikáty EÚ, je dodávané s návodom v Slovenskom jazyku  v originálnej krabici.
Certifikácia ROHS a CE zaručuje kvalitu a spoľahlivosť.

Pozor na imitácie !!!

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ