Kulma na vlasy Hair Styler s vymeniteľnými hlavicami

Kód: 6267
Novinka
2 hodnotenia
39,95 €
Dodanie približne do 3 dní

Airwrap prináša revolúciu v starostlivosti o vlasy. Udržiavajte si svoj účes vždy dychberúci a profesionálny, či už mierite na pohovor, dôležitú pracovnú schôdzku, alebo napríklad na ples. Kulma vám v jednom kroku vlasy usuší, a zároveň natočí do nádherných kučier. Vyberte si z bohatej ponuky nadstavcov podľa toho, či si prajete väčšie, alebo menšie kučery, bohatší objem, alebo uhladený účes.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete dnes mať len mierne zvlnené alebo úplne husté kučery? Alebo si radšej vlasy narovnáte? Alebo len zvýrazniť a dodať účesu objem? Teraz už nepotrebujete päť rôznych nástrojov, aby vaše vlasy vyzerali skvele každý deň. Tento styler sa stará o všetky typy účesov. Súčasťou balenia je päť nástavcov, ktoré vám pomôžu vlasy ľahko a rýchlo rozčesať, narovnať, vyfénovať, natočiť a zväčšiť ich objem.Inovatívny dizajn, ktorý poskytuje profesionálne výsledky, vám ušetrí veľa času pri úprave vlasov. Vaše vlasy budú vyzerať ako zo sna v priebehu niekoľkých minút. Budete pripravení na rande alebo stretnutie s priateľmi.

 

Kľúčové vlastnosti

  • Coanda efekt
  • vysúšanie a natáčanie kaderí bez použitia extrémnych teplôt
  • bohaté príslušenstvo
  • vhodná pre rôzne typy vlasov

 

Kulma Vám pomôže vlasy usušiť a vytvoriť nádherné kučery, bez toho, aby Vaše kadere poškodila pôsobením horúceho vzduchu.

 

 
313988166_1117012872537496_988682802502654467_n

 

Použitie vzduchu

Kulma zvládne jednotlivé pramienky automaticky natočiť na valček. Nemusíte s ňou preto krútiť, celý proces zaberie iba zlomok sekundy. Navinutie je šetrné, aby nedošlo k poškodeniu vlasov.

Coanda efekt

Aerodynamický fenomén Coanda efekt slúži na zakrivenie prúdu prechádzajúceho vzduchu. Vďaka tomu je možné zachytiť vlasy a navinúť ich na nadstavec bez akejkoľvek pomoci od Vás.

Mimoriadny objem

Nielenže prístroj vlasy vysúša, ale dodáva im nádherné vlny a bohatý objem. Vďaka tvorbe kučier použitím vzduchu zostávajú vlasy dlhodobo našuchorené a objemné.

V pohodlí domova

Celý proces zvládnete doma bez cudzej pomoci. Vzduchom hnané pramienky napodobňujú techniku fúkania, ktorú pri práci používajú profesionálni stylisti a kaderníci.

Bez extrémnych teplôt

Airwrap spracováva vlhké vlasy, ktoré dokáže vysušiť, bez toho, aby teplota kulmy presiahla 150 °C. Zariadenie je preto vhodné na rôzne typy vlasov, a to dokonca aj na jemné, pri ktorých by hrozilo, že sa kvôli horúcemu vzduchu poškodia.

316439796_1101756133823368_4885275011910535059_n

Bohaté príslušenstvo

V balení nájdete celkom sedem kusov príslušenstva, ktoré uspokoja potreby na úpravu rôznych typov vlasov. Nechýba tu 30 mm nadstavec na tvorbu bohatých kučier, 40 mm nadstavec na väčšie kučery, tuhá a mäkká vyhladzujúca kefa na dokonalý vzhľad účesu, okrúhla kefa, ktorá dodá ochabnutým a zľahnutým vlasom objem. Nájdete tu tiež predsúšací nadstavec, ktorý ľahko presuší mokré vlasy a pripraví ich na následný styling, a ďalej čistiaci krúžok na rýchle a jednoduché čistenie filtra.

Parametre
Typ kulmy teplovzdušná
Počet teplôt riadené senzormi
Príkon 1000 W
Nie
Počet nadstavcov 5
Áno
2.7 m
Rotačná kefa Nie
Cestovné puzdro Nie
Naparovanie Nie
Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ