Detské kreslo - Macko modrý

Kód: 879/L
Výpredaj %
22 hodnotení
od 65,89 € až –49 %
Detské kreslo - Macko modrý
od 65,89 € až –49 % od 32,97 €

Zvoľte variant

Kreslo pre deti

Vedeli ste, že mozog malých detí bol označený za „najvýkonnejší stroj na učenie vo vesmíre“? Takmer okamžite po príchode na svet  je pripravený učiť sa a prijímať všetky nové podnety. Práve to je dôvod, prečo sú hračky pre deti také farebné a hravé. Nuž a rovnaký by mal byť aj detský nábytok. :)

Ak hľadáte pre svoje deti výnimočný nábytok do detskej izby (ktorý ju premení na rozprávkové kráľovstvo), ste v našom obchode správne. Naše kreslá pre deti v tvare zvieratiek sú nie len veselé a hravé, ale aj farebné a praktické. Ich kúpou deťom neprinesiete iba kreslo, ale aj zvieratko (a to je neoceniteľný  kompromis ak im nechcete kúpiť živé!) :) Farebnosť a tvary kresiel navyše poskytujú detskej mysli veľa podnetov.

879_detske-kreslo-macko-modry

                                     Do týchto kresiel pre deti sa vaše deti jednoducho zamilujú. Každé zvieratkové kreslo sa môže podľa potreby stať ich kamarátom, v náručí ktorého budú v bezpečí, aj drakom keď sa budú hrať na princov a princezné. Každé je iné a záleží len na vás (a samozrejme na deťoch) výhody ktorého uprednostníte. Zipsovacie zuby hrochov poskytujú úložný priestor pre tajné poklady a zároveň hravou formou rozvíjajú motoriku detských rúk. Dlhý krk žirafy, krídla draka, veľké žabacie oči, sloní chobot či jemnosť medvedíkov zas podporujú detskú kreativitu a fantáziu.

Pretože deti by mali mať to najlepšie, sú naše detské kreslá vyrobené z kvalitného, na dotyk príjemného plyšového materiálu s protišmykovou úpravou na spodnej strane. Táto úprava zabraňuje nechcenému posunutiu a zvyšuje bezpečnosť. Mäkučkú výplň tvorí špeciálny materiál s dutým vláknom. Bežne sa z neho vyrábajú deky, vankúše, spacie vaky a podobne.  Výplň tak zabezpečuje nie len nekrčivosť, ale aj výborné termoizolačné vlastnosti. Deti sa budú v kresle cítiť pohodlne ako v perinke. :)

Je samozrejmé, že všetky použité materiály spĺňajú najprísnejšie normy a certifikáty Európskej únie.

Certifikát kvality a antialergickej výplne.

Detailné informácie

Veľkosť: Do 6 rokov (hotové)
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni | 879/XL
76,89 €
41,97 €
Veľkosť: Pre 3 ročné deti (hotové)
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni | 879/L
65,89 €
32,97 €

Podrobný popis

 

Špecifikácie

  • Farba: Modrá
  • Materiál: 100% polyesterový plyš 
  • Rozmery:
  • L: 45 x 35 x 50 cm (Š x H x V)
  • XL: 55 x 45 x 60 cm (Š x H x V)
  • Veľkostná odchýlka: +/- 3 cm
  • Protišmyková spodná strana
  • Tkanina:100% polyester,Výplň duté vlákno  (ANTILERGICKÉ)  VYSOKO KVALITNÉ!

 

Certifikát kvality a antialergickej výplne.

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ