Detské kreslo žirafa zubatá - hnedá

Kód: 1070
Výpredaj %
2 hodnotenia
32,97 €
Skladom u nás - Dodanie: 1-2 dni

Kreslo pre deti

Vedeli ste, že mozog malých detí bol označený za „najvýkonnejší stroj na učenie vo vesmíre“? Takmer okamžite po príchode na svet  je pripravený učiť sa a prijímať všetky nové podnety. Práve to je dôvod, prečo sú hračky pre deti také farebné a hravé. Nuž a rovnaký by mal byť aj detský nábytok. :)

Ak hľadáte pre svoje deti výnimočný nábytok do detskej izby (ktorý ju premení na rozprávkové kráľovstvo), ste v našom obchode správne. Naše kreslá pre deti v tvare zvieratiek sú nie len veselé a hravé, ale aj farebné a praktické. Ich kúpou deťom neprinesiete iba kreslo, ale aj zvieratko (a to je neoceniteľný  kompromis ak im nechcete kúpiť živé!) :) Farebnosť a tvary kresiel navyše poskytujú detskej mysli veľa podnetov.

1070_zirafa-zubata-hneda

                                      Do týchto kresiel pre deti sa vaše deti jednoducho zamilujú. Každé zvieratkové kreslo sa môže podľa potreby stať ich kamarátom, v náručí ktorého budú v bezpečí, aj drakom keď sa budú hrať na princov a princezné. Každé je iné a záleží len na vás (a samozrejme na deťoch) výhody ktorého uprednostníte. Zipsovacie zuby hrochov poskytujú úložný priestor pre tajné poklady a zároveň hravou formou rozvíjajú motoriku detských rúk. Dlhý krk žirafy, krídla draka, veľké žabacie oči, sloní chobot či jemnosť medvedíkov zas podporujú detskú kreativitu a fantáziu.

Pretože deti by mali mať to najlepšie, sú naše detské kreslá vyrobené z kvalitného, na dotyk príjemného plyšového materiálu s protišmykovou úpravou na spodnej strane. Táto úprava zabraňuje nechcenému posunutiu a zvyšuje bezpečnosť. Mäkučkú výplň tvorí špeciálny materiál s dutým vláknom. Bežne sa z neho vyrábajú deky, vankúše, spacie vaky a podobne.  Výplň tak zabezpečuje nie len nekrčivosť, ale aj výborné termoizolačné vlastnosti. Deti sa budú v kresle cítiť pohodlne ako v perinke. :)

 

                                          Varianta: Vyrob si sám

 Kresielka Montessori  podporia zmyslový i emočný rozvoj vášho dieťaťa. Podporte tvorivosť a osobnosť dieťaťa s hračkami typu Montessori

Vyrobte si kresielko spoločne s vašimi deťmi. Úžasný spôsob ako zabaviť a zároveň zdokonaliť zručnosť vaších detí.

Kresielko ktoré si vaše dieťa vyrobí sa nielen že stane krásnym doplnkom v detskej izbičke, ale stane sa aj ich kamarátom na hranie a bude si ho viac vážiť

Výrobu kresielka zvládne naozaj každý. My vám dodáme ušitú a zhotovenú látku ktorú už len spoločne vyplníte tým čím uznáte za vhodné. Kreativite sa medze nekladú  :)

Ak však chcete tú najkvalitnejšiu výplň ktorá spĺňa všetky prísne kritéria, môžete si ju tiež zakúpiť u nás.

Na toto kresielko budete potrebovať približne 3kg našej výplne :)

 

1070_zirafa-zubata-hneda +        dute vlakno

 

 

 

Špecifikácie

  • Materiál: 100% polyesterový plyš + výplň z dutého vlákna ( ANTIALERGICKÉ )
  • Rozmery: 35 x 40 x 50 cm (Š x H x V)
  • Veľkostná odchýlka: +/- 2 cm
  • Protišmyková spodná strana
  • Tkanina: Polyester: 100%
 

Certifikát kvality a antialergickej výplne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácie

  • Materiál: 100% polyesterový plyš + výplň z dutého vlákna ( ANTIALERGICKÉ )
  • Rozmery: 35 x 40 x 50 cm (Š x H x V)
  • Veľkostná odchýlka: +/- 2 cm
  • Protišmyková spodná strana
  • Tkanina: Polyester: 100%
 

Certifikát kvality a antialergickej výplne.

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ