Alkoholová ruleta

Kód: 1961
Výpredaj %
Neohodnotené
16,90 €
Skladom - Odosielame ihneď (3 ks)

Vyberte si obľúbený druh pitia, roztočte ruletu a hurá na to ! Ponúkame Vám tri varianty hry:
Alkoholová ruleta
Variant 1 - Polovičný abstinent:
Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú ako ten prví. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, má smolu / šťastie (záleží na každom, ako to vezme) a v tomto kole nepije. Pokračujú ďalší hráči a víťazom sa stáva ten, kto vypije posledný pohárik.

Variant 2 - Študentské roky:
Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví . Ďalší hráči pokračujú ako ten prví. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, v tomto kole nepije. Akonáhle však zostávajú menej než 3 plné panáky, je nutné poháre doplniť a začať ďalšie kolo. Vyhráva ten, kto aj po 10tich kolách povie abecedu pospiatky.

Variant 3 - Ruský drevorubač:
Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Musí vypiť všetky ostatné panáky, okrem toho, na ktorom sa zastavila gulička. Potom je nutné všetky panáky doliať a pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč, ktorý trafí domov .


Prajeme príjemnú zábavu :)

Priemer rulety: 30 cm
Obsah balenia:

  • 1 x Ruleta
  • 2 x Gulička
  • 16 x pohárik (panák)

Detailné informácie

Podrobný popis

Priemer rulety: 30 cm
Obsah balenia:

  • 1 x Ruleta
  • 2 x Gulička
  • 16 x pohárik (panák)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie