Nočné svetlo hviezdná obloha - motýľ

Kód: 2009
Výpredaj %
Neohodnotené
19,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Upokojujúce LED nočné svetlo pre deti

 

 

Toto nové upokojujúce nočné svetlo splní aj najnáročnejšie požiadavky! Vďaka použitiu kvalitných materiálov a podpore Montessori princípov, je toto nočné svetlo mimoriadne obľúbené medzi mamičkami.

Vyrobené je z vysoko kvalitných a bezpečných materiálov. Pre výrobu svietiacej časti bol použitý ABS plast odolný voči mechanickému poškodeniu a bezpečne zaoblený. Časť znázorňujúca zvieratko je vyrobená z jemného flanelu šetrného k detskej pokožke a príjemného na dotyk.

 

LED nočná lampa je ľahká, nezahrieva sa a jej napájanie je zabezpečené pomocou batérií. Vďaka tomu nie sú potrebné káble, čo tiež zvyšuje jej bezpečnosť.

 

Nočnú lampičku pre deti ponúkame vo forme zvieratiek, ktoré sú mäkké a hravé, takže si môže vaše dieťatko vybrať tvar, ktorý mu bude najviac vyhovovať. Svetelné efekty vytvárajú na strope romantickú hviezdnu oblohu, ktorej farba sa môže meniť automaticky, alebo sa dá nastaviť preferovaná farebná variácia. Ovládanie svetla a zvukov je jednoduché a intuitívne, pri zvukoch si môžete zvoliť upokojujúcu hudbu, alebo zvuky prírody. To všetko spolu vytvára upokojujúcu kulisu, ktorá bezpečne uspí každého malého chrobáčika.

 

Montessori princípy:

  • použité materiály dieťa prirodzene vedú k  vnímaniu rôznych povrchov pomocou dotyku
  • farebné svetlá mu umožnia nie len rozlišovať farby, ale tiež ich pôsobenie na človeka a naučia ho prirodzene si vyberať tie najpríjemnejšie
  • zvuky pôsobia upokojujúco, no zároveň môžu slúžiť ako učebná pomôcka na rozpoznanie rôznych zvukov v prírode
  • jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel pomáha rozvíjať motoriku drobných detských prštekov
  • ak väčšie deti poveríte zapnutím či vypnutím lampy v určitých časoch, prípadne im ukážete im výmenu batérií, hravou formou ich povediete k šetreniu energie už od detského veku

 

Ak hľadáte pre svoje dieťatko nočnú lampu, ktorá bude ozdobou detskej izby, bude hravá, praktická a pri ktorej sa budú deti cítiť bezpečne, potom budete s upokojúcim LED nočným svetlom pre deti určite spokojní!

Vysoká kvalita!

Bezpečné pre deti ( certifikované)

Batéria: 3 x AA batéria (nie je súčasťou balenia)

Značka : ICOCO

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.CZ